zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
03.03.2015 - 20:09
Lilith: Dívám se, čtu a žasnu :-)
ST
03.03.2015 - 17:52
Adama: Fučík nebyl v undergroundu, asi k Sluncům nechodil. ST
03.03.2015 - 17:09
básněnka: Zengáčku cítím ve vlasech slunce, díky za tu parádu:-)
03.03.2015 - 15:01
zvířenka: No bať , díváním do světa si ještě nikdo oči nezkazil.
Kristova noho, to je zas nádhery.
Dík:-))
03.03.2015 - 11:10
enigman: dívám se...jé hele támhle někdo čte...
03.03.2015 - 10:10
Květka Š.: ST....:-))
03.03.2015 - 01:42
Špáďa: Poppr chodil na noční
a já půjdu na oční,
abych brachu lépe slyšel,
jak si buble jez.

Pak si skočím na ušní,
abych viděl neslušný
šum a bzukot z lučních skrýšek,
když rozkvétá mez.

____

Zas pro mě chvilka nádherné relaxace (a z ní vyvěrající chuť psát přitom ptákoviny). Díky ti za ni.
02.03.2015 - 23:30
sailorr: Maxim Kravčuk jednou položil posluchačstvu otázku, zda pohled do krajiny či na hvězdnaté nebe je spíše relaxací, nebo pohledem do zrcadla. Byli i tací, kteří odpověděli správně. Jako vy, kolego.
a.j.
02.03.2015 - 21:52
vavaoko: Líbí.Mám jen ST
02.03.2015 - 21:34
libour: tak místo čtení si zajdu poslechnout jak brble jez :-) ST
02.03.2015 - 20:37
obaleč jabloňový: Koukání, střídám s díváním, ovšem ne na televizi:-)
ST
02.03.2015 - 19:57
detektor: Mňam...:-)ST
02.03.2015 - 19:50
Lota: .
vždyť
dívám se dívám
ale takhle říct
bych to neuměla
.
:-)
02.03.2015 - 11:58
01.03.2015 - 22:02
HANKA: Moc dobrýý..ST
01.03.2015 - 21:22
HANKA: NeSTraš,já se potom bojím..:_)
28.02.2015 - 23:52
Špáďa: Až uslyšíme o hře,
jak plavila se Ohře
na sever do Labe,
bude to možná pohřeb
či před Bohem jen podřep...

Jestli mi nehrabe.
28.02.2015 - 23:27
Špáďa: Můrogam magorům --
smutný to MORDNILAP.
A Družba ve Brodu?
Prý zase selhal stát...
28.02.2015 - 23:17
Špáďa: Jsi básník, co si slastní,
do rakve humor stele
s lehkostí sobě vlastní,
než půjde do prdele!

Bravo!
28.02.2015 - 22:42
zvířenka: Já jsem četla můrogram. Od mala vedu diagram nočních můr, tak mě to překvapilo,ale po přečtení,..páni,zlatí..rupnutí v kouli,vůbec není nesnadná záležitost...
1 ... 469|470|471|472|473|474|475|476|477 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku