zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.03.2015 - 20:09
Lilith: Dívám se, čtu a žasnu :-)
ST |
03.03.2015 - 17:52
Adama: Fučík nebyl v undergroundu, asi k Sluncům nechodil. ST
|
03.03.2015 - 17:09
básněnka: Zengáčku cítím ve vlasech slunce, díky za tu parádu:-)
|
03.03.2015 - 15:01
zvířenka: No bať , díváním do světa si ještě nikdo oči nezkazil.
Kristova noho, to je zas nádhery. Dík:-)) |
03.03.2015 - 11:10
enigman: dívám se...jé hele támhle někdo čte...
|
03.03.2015 - 10:10
Květka Š.: ST....:-))
|
03.03.2015 - 01:42
Špáďa: Poppr chodil na noční
a já půjdu na oční, abych brachu lépe slyšel, jak si buble jez. Pak si skočím na ušní, abych viděl neslušný šum a bzukot z lučních skrýšek, když rozkvétá mez. ____ Zas pro mě chvilka nádherné relaxace (a z ní vyvěrající chuť psát přitom ptákoviny). Díky ti za ni. |
02.03.2015 - 23:30
sailorr: Maxim Kravčuk jednou položil posluchačstvu otázku, zda pohled do krajiny či na hvězdnaté nebe je spíše relaxací, nebo pohledem do zrcadla. Byli i tací, kteří odpověděli správně. Jako vy, kolego.
a.j. |
02.03.2015 - 21:52
vavaoko: Líbí.Mám jen ST
|
02.03.2015 - 21:34
libour: tak místo čtení si zajdu poslechnout jak brble jez :-) ST
|
02.03.2015 - 20:37
obaleč jabloňový: Koukání, střídám s díváním, ovšem ne na televizi:-)
ST |
02.03.2015 - 19:57
detektor: Mňam...:-)ST
|
02.03.2015 - 19:50
|
02.03.2015 - 11:58
la loba: ST
|
01.03.2015 - 22:02
HANKA: Moc dobrýý..ST
|
01.03.2015 - 21:22
HANKA: NeSTraš,já se potom bojím..:_)
|
28.02.2015 - 23:52
Špáďa: Až uslyšíme o hře,
jak plavila se Ohře na sever do Labe, bude to možná pohřeb či před Bohem jen podřep... Jestli mi nehrabe. |
28.02.2015 - 23:27
|
28.02.2015 - 23:17
Špáďa: Jsi básník, co si slastní,
do rakve humor stele s lehkostí sobě vlastní, než půjde do prdele! Bravo! |
28.02.2015 - 22:42
zvířenka: Já jsem četla můrogram. Od mala vedu diagram nočních můr, tak mě to překvapilo,ale po přečtení,..páni,zlatí..rupnutí v kouli,vůbec není nesnadná záležitost...
|


