zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.03.2015 - 12:12
Siorak: Přemýšlivé, pravdívé, zdá se neangažované (alespoň ne jednostranně) - ostré jehly pozorovalele života.
|
07.03.2015 - 17:47
Špáďa: Úžasné, zejména Okno, ještěže si čtu dnes červené resty, jinak bych ji minul a ani nevěděl, že by mě to mělo mrzet...
|
07.03.2015 - 17:35
Špáďa: Nechoď, ještě zůstaň!
|
05.03.2015 - 21:59
|
05.03.2015 - 20:37
básněnka: Posílám pozdrav vod bizónů, krásně si békali tam v trávě, až přišla bílá tvář, pif paf a váleli se v rudý trávě...
|
05.03.2015 - 20:33
Lilith: Indošská u mne vede, ale celé paráda... :-)
ST |
05.03.2015 - 20:03
zvířenka: S.a.m.obijče bravooo:-)
|
05.03.2015 - 18:56
obaleč jabloňový: :-)))ST
|
05.03.2015 - 17:23
|
05.03.2015 - 11:00
valerie: Taková drsná pravda bez příkras mi dnes zní z tvých veršů, moc se mi líbí indošská a taky název, jo to se mi fakt líbí ST
|
05.03.2015 - 10:24
Květka Š.: :-D ... ST
|
05.03.2015 - 09:39
Kajuta: ST ;-)
|
04.03.2015 - 23:17
René Vulkán: ta sypeš nápady jak z rukávu
vůbec si tě neumím představit s krátkým rukávem nebo ve vasilu |
04.03.2015 - 20:28
zenge: To + Jsem rád za každý komentář;-)
|
04.03.2015 - 18:08
libour: :-D super ST
|
04.03.2015 - 17:33
Adama: Pane, vy opravdu nejste básník. Jste něco víc. (nelezu Vám ovšem tam, kam světlo nemůže, jen nevím, co napsat do komentáře, kterého není potřeba)
|
04.03.2015 - 16:46
vavaoko: Skvěle. Mám jen ST
|
04.03.2015 - 16:46
detektor: :-))ST
|
04.03.2015 - 09:19
Špáďa: Akvinskej je K-snivka…
|
03.03.2015 - 21:28
jitka.svobodova: četla jsem několikrát.....ST
|


