zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.02.2015 - 13:01
enigman: morho....
|
26.02.2015 - 12:50
enigman: hele já mám uzel dračí...
|
26.02.2015 - 12:41
enigman: jdu si dát stejk...
|
26.02.2015 - 09:49
vavaoko: Věřit by se mi chtělo. Ale stádo k tomu nepotřebuji.
ST |
26.02.2015 - 09:26
Květka Š.: ST... :-)
|
26.02.2015 - 09:05
vavaoko: Skvěle. Mám jen ST
|
26.02.2015 - 08:11
|
25.02.2015 - 22:58
Kajuta: Zuby si čistím pěnou na holení, hi hi :-),ST
|
25.02.2015 - 21:39
Mbonita: píšeš jako život sám:-)
|
25.02.2015 - 21:04
básněnka: co je všem do mý duše
tam těsně nad páteří prej moje zvony leží... že zvoní pro Helenu? ža na ni zapomenu a to vám bylo... když mluvím trochu z cesty hned všechny chtěj bejt za nevěsty a já jen vobyčejnej chlap bez hlavy a paty co chodí na červenou a vůbec není svatý že svlíkal jsem jim šaty a že to chtěly pro neděli pak samy odletěly bez peří s chutí po labutích |
25.02.2015 - 19:34
obaleč jabloňový: Senzační!!! ST:-)
|
25.02.2015 - 19:08
Ringo: Mej v srdci zvony sv. Mikuláse,
stestím se pomalu budes az vznáset. :-) |
25.02.2015 - 17:52
detektor: Super....ST
|
25.02.2015 - 17:35
Ctirad Justus: jsou to vlny energie, které jsou uvolněny...díky ;)
CJ |
25.02.2015 - 17:30
libour: přesně...........ST
|
25.02.2015 - 16:47
René Vulkán: Chodíš na červenou?
A víš o změně vyhlášky? Do konce roku budou důchodci moci chodit po přechodu na červenou, Po novém roce budou muset! . |
25.02.2015 - 16:46
la loba: Nelze nemilovat tvé básně
|
25.02.2015 - 16:42
Adama: Raději no comment, čtivé.
|
25.02.2015 - 16:38
divoženka1: ST a Z
|
24.02.2015 - 23:37
Květka Š.: ST...:-)
|


