zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.02.2015 - 13:00
valerie: ptáci mi dosvědčí že šťasten jsem i bez řečí, jo, já to vnímám ST
|
23.02.2015 - 12:26
la loba: Jak tomu uniknout?
ST |
23.02.2015 - 11:21
la loba: Chystám se taky letos urodičku nějak přetavit v lék
|
23.02.2015 - 10:10
Ringo: Vsak se také sírí klepy,
ze je zenge nejak happy... :-) Stejne jak lampárna pomuze stodola, clovek se pomoci co by dup dovolá. |
23.02.2015 - 09:13
jitka.svobodova: ST***
|
23.02.2015 - 08:36
vavaoko: Klídeček a něco dobrýho. Stejně s tím nemůžem nic jinýho dělat.
Mám jen ST |
23.02.2015 - 08:08
básněnka: evhal ýntarV
|
23.02.2015 - 06:12
obaleč jabloňový: To jo! :-)
ST |
22.02.2015 - 22:04
Špáďa: První, druhá, třetí, ... všechny mi dnes sedly
jak na pánvi jedlý bedly. Mlíkem až je zapiju, v Mělníce je vyvrhnu. |
22.02.2015 - 20:21
HANKA: Má sílu..ST
|
22.02.2015 - 20:11
Květka Š.: :-) ST...
|
22.02.2015 - 16:46
Ringo: Príklad si neberme z netopýru,
nechtejme hlavicky (i telo!) veset, at s bujným porostem ci známkou plese, na lepsí budoucnost hledejme víru. |
22.02.2015 - 16:17
Kajuta: To má oSTří...
|
22.02.2015 - 14:36
sailorr: V bizarním šou(bizz)nisu s mocí tvůrce pravidel
kdejaký vřed se zmocní průkazky a pozornosti a nestydí se hladovému sousto brát na děti zbudou zase kosti A na hlavy nám budou srát dokud neřekneme dosti ! ( nevzemem vidle a nebudem je hnát ) |
22.02.2015 - 12:02
vavaoko: Jo. Známe je. Ale stejně zase naletíme.
ST |
22.02.2015 - 11:34
libour: trefné...........ST
|
22.02.2015 - 11:03
básněnka: dneska mi sedla pro má sedla:-)
|
21.02.2015 - 19:04
básněnka: já znám jen čubky politický
proti nim ostatní jsou nicky:-) |
20.02.2015 - 19:47
Kajuta: Politika - falešný vrchcáby, co s námi hrají...
ST z kajuty mezírkám dají |
20.02.2015 - 17:14
la loba: ST
|


