zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
23.02.2015 - 13:00
valerie: ptáci mi dosvědčí že šťasten jsem i bez řečí, jo, já to vnímám ST
23.02.2015 - 12:26
la loba: Jak tomu uniknout?
ST
23.02.2015 - 11:21
la loba: Chystám se taky letos urodičku nějak přetavit v lék
23.02.2015 - 10:10
Ringo: Vsak se také sírí klepy,
ze je zenge nejak happy... :-)

Stejne jak lampárna pomuze stodola,
clovek se pomoci co by dup dovolá.
23.02.2015 - 09:13
23.02.2015 - 08:36
vavaoko: Klídeček a něco dobrýho. Stejně s tím nemůžem nic jinýho dělat.
Mám jen ST
23.02.2015 - 08:08
básněnka: evhal ýntarV
23.02.2015 - 06:12
obaleč jabloňový: To jo! :-)
ST
22.02.2015 - 22:04
Špáďa: První, druhá, třetí, ... všechny mi dnes sedly
jak na pánvi jedlý bedly.
Mlíkem až je zapiju,
v Mělníce je vyvrhnu.
22.02.2015 - 20:21
HANKA: Má sílu..ST
22.02.2015 - 20:11
Květka Š.: :-) ST...
22.02.2015 - 16:46
Ringo: Príklad si neberme z netopýru,
nechtejme hlavicky (i telo!) veset,
at s bujným porostem ci známkou plese,
na lepsí budoucnost hledejme víru.
22.02.2015 - 16:17
Kajuta: To má oSTří...
22.02.2015 - 14:36
sailorr: V bizarním šou(bizz)nisu s mocí tvůrce pravidel
kdejaký vřed se zmocní
průkazky a pozornosti
a nestydí se hladovému sousto brát
na děti zbudou zase kosti

A na hlavy nám budou srát
dokud neřekneme
dosti !

( nevzemem vidle a nebudem je hnát )
22.02.2015 - 12:02
vavaoko: Jo. Známe je. Ale stejně zase naletíme.
ST
22.02.2015 - 11:34
libour: trefné...........ST
22.02.2015 - 11:03
básněnka: dneska mi sedla pro má sedla:-)
21.02.2015 - 19:04
básněnka: já znám jen čubky politický
proti nim ostatní jsou nicky:-)
20.02.2015 - 19:47
Kajuta: Politika - falešný vrchcáby, co s námi hrají...
ST z kajuty mezírkám dají
20.02.2015 - 17:14
1 ... 474|475|476|477|478|479|480|481|482 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku