zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2015 - 15:06
sailorr: Tuhle jsme čučeli s MK na TV a vzpomínali na ovci Dolly. Tenkrát jsme netušili jak snadné a rozšiřené bude klonovat hovada všech druhů a ráží. Kdyby Hus věděl, kolik po něm zbude trocnovských, jel by radši na Bahamy.
a.j. |
20.02.2015 - 12:42
Květka Š.: ST...
|
20.02.2015 - 11:56
obaleč jabloňový: ST.
|
20.02.2015 - 11:47
obaleč jabloňový: To je můj sen - být Robinsonem:-)
ST |
20.02.2015 - 11:31
obaleč jabloňový: Na tvé básně se lze pouze těšit:-)
ST |
20.02.2015 - 05:19
divoženka1: a ještě jednou ST mě ten tvůj styl psaní baví:-)
|
20.02.2015 - 05:18
divoženka1: ST
|
19.02.2015 - 23:16
libour: dobrýýýýýý ST
|
19.02.2015 - 22:21
pa100r: podepisuju oběma rukama najednou i v protisměru. Zatím už dobytkové začínají hon na Babiše. Ať je jakej je - ale vypadá, že je první, kdo to myslí doopravdy s bojem proti zlodějům na vysokých postech.
|
19.02.2015 - 21:18
Lilith: To je síla...
ST |
19.02.2015 - 21:15
detektor: :-)))ST
|
19.02.2015 - 20:49
vavaoko: Podepsal bych to. ST
|
19.02.2015 - 20:25
rendus: Líbí. ST
|
19.02.2015 - 20:00
Ringo: Vím, co byste, Mistre Huse,
ríkal dnesním pomerum - kroutil hlavou v jednom kuse: Já se z toho po.... |
19.02.2015 - 19:50
rendus: Dost dobrý, líbí ST
|
19.02.2015 - 19:00
Špáďa: Šukjeby taky ti lopuchem vytřem...!
(Měř ty v mechu -- Politika? Ty bejku?! Ššš!) |
19.02.2015 - 18:18
la loba: Trefné
|
19.02.2015 - 13:57
Květka Š.: :-)...ST
|
19.02.2015 - 09:48
|
19.02.2015 - 09:27
Kajuta: Ti fejsbůk smradi mě rozesmáli. :-) Ale pravdu díš, takový ,,zájem'' ostrovů pohroma. Viz Velký bariérový útes - rybářská chamtivost, mňamky DDT. Ne, neprozradit.
Trosečník STevensonovic. ST a Z |


