zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2015 - 15:06
sailorr: Tuhle jsme čučeli s MK na TV a vzpomínali na ovci Dolly. Tenkrát jsme netušili jak snadné a rozšiřené bude klonovat hovada všech druhů a ráží. Kdyby Hus věděl, kolik po něm zbude trocnovských, jel by radši na Bahamy.
a.j.
20.02.2015 - 12:42
20.02.2015 - 11:56
20.02.2015 - 11:47
obaleč jabloňový: To je můj sen - být Robinsonem:-)
ST
20.02.2015 - 11:31
obaleč jabloňový: Na tvé básně se lze pouze těšit:-)
ST
20.02.2015 - 05:19
divoženka1: a ještě jednou ST mě ten tvůj styl psaní baví:-)
20.02.2015 - 05:18
19.02.2015 - 23:16
libour: dobrýýýýýý ST
19.02.2015 - 22:21
pa100r: podepisuju oběma rukama najednou i v protisměru. Zatím už dobytkové začínají hon na Babiše. Ať je jakej je - ale vypadá, že je první, kdo to myslí doopravdy s bojem proti zlodějům na vysokých postech.
19.02.2015 - 21:18
Lilith: To je síla...
ST
19.02.2015 - 21:15
detektor: :-)))ST
19.02.2015 - 20:49
vavaoko: Podepsal bych to. ST
19.02.2015 - 20:25
rendus: Líbí. ST
19.02.2015 - 20:00
Ringo: Vím, co byste, Mistre Huse,
ríkal dnesním pomerum -
kroutil hlavou v jednom kuse:
Já se z toho po....
19.02.2015 - 19:50
rendus: Dost dobrý, líbí ST
19.02.2015 - 19:00
Špáďa: Šukjeby taky ti lopuchem vytřem...!
(Měř ty v mechu -- Politika? Ty bejku?! Ššš!)
19.02.2015 - 18:18
la loba: Trefné
19.02.2015 - 13:57
Květka Š.: :-)...ST
19.02.2015 - 09:48
šuměnka: stále bez zádrhele
bez nefádních vět
citově tam i zpět
bravo a skvěle..skvěle...
19.02.2015 - 09:27
Kajuta: Ti fejsbůk smradi mě rozesmáli. :-) Ale pravdu díš, takový ,,zájem'' ostrovů pohroma. Viz Velký bariérový útes - rybářská chamtivost, mňamky DDT. Ne, neprozradit.
Trosečník STevensonovic.

ST a Z
1 ... 475|476|477|478|479|480|481|482|483 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku