zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.02.2015 - 21:16
Špáďa: Ty 'si fakt číslo! A navíc poetický. Takže úsměv i slast se mi teď v duši slévají v příjemný šimrání.
|
28.02.2015 - 18:08
libour: ST
|
28.02.2015 - 17:52
obaleč jabloňový: Bude hůř ...
ST |
28.02.2015 - 17:49
Adama: Tady si básník zvláštního stylu dělá ze smrti vyloženě prdel. A to je dobré. :-)
|
28.02.2015 - 16:38
Ringo: Dokud budes psát, tak to s námi ctenári tak spatné nebude...
|
28.02.2015 - 16:22
Kajuta: POobavila velice :-) ST
|
28.02.2015 - 13:11
sailorr: a.j.
|
28.02.2015 - 12:35
René Vulkán: Ó slyš!
Ty z rodu dobrmanů až ráno vstanu zamávám pasekám Ó slyš Ty z rodu buldočků až kouknu po očku vyletím na kočku |
28.02.2015 - 11:34
básněnka: Mám Pandoru ráda, je to můra, vyplázla bych na ni jazyk, neb se držím dobrých mravů, ale frnkla mi i s kuličkama, že prý jsem magor, ale taky dáma, jo a chtěla jsem se poměrně nedávno zastřelit čekuládovou pistolí, ale život je jako mandle, sejít z něj takhle, to za to nestojí, jo milý pane, tak si jdu dát kafe lungo, číst knížku džungle, prý tam bude mungo...rikitiki čik, jsem možná magor a Pandora má kapesník...:-)
|
28.02.2015 - 10:40
detektor: super....ST
|
28.02.2015 - 10:36
detektor: ST
|
28.02.2015 - 10:23
|
28.02.2015 - 09:57
vavaoko: Je strašné, pokud starce trápí dětská prohra v kuličkách.
Strašné pro jeho okolí. Tobě jasně ST |
28.02.2015 - 08:31
divoženka1: ST jako Znojmo dala bych i dvojmo
jo a založím si ji |
27.02.2015 - 21:33
Květka Š.: ST jako Brno a okolí...:-)
|
27.02.2015 - 20:34
pa100r: Mne ty tvoje hříčky neskutečně baví. Smrdí bezprostředností a proto obě motoroty stříli z boty na kokoty (:-D
|
27.02.2015 - 19:00
Lilith: Paráda... ;-))
ST |
27.02.2015 - 18:55
Lilith: Cink pro štěstí :-)
ST |
27.02.2015 - 18:52
Lilith: ST ;-)
|
27.02.2015 - 16:57
vavaoko: Klíďo v trom pojedu s Lotou.
Je to fajn. ST |


