zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
09.03.2015 - 21:04
Adama: Nehodlám se ztrapnit komentářem. ST
09.03.2015 - 20:09
Lilith: To je síla... uff... :-)
ST
09.03.2015 - 19:40
ttragelaf: to jsou životopisy... vzpomínám, jak je ministr Heger zakazoval- prý pohoršují ... no, Heger dost neví (právě proto)
09.03.2015 - 19:21
Kajuta: Řízná ;-) ST
09.03.2015 - 18:52
libour: pěkně,hustý.....ST
09.03.2015 - 18:51
básněnka: máš na zádech asi draka
a von si vlasy s kérkou kráká

a čísla na zápěstí
tak zatni vzpomínkám už pěstí

že píšeš vod sebe?

jo ,co kdyby ti někdo na biceps vytetoval nudlovou polívku:-)
09.03.2015 - 16:48
Adama: Velikonoce se blíží. ;-)
09.03.2015 - 14:03
valerie: kdybych byla nakladatel tak bys byl mým koněm, bohužel nejsem :-( tak tě alespoň miluju číST
08.03.2015 - 22:10
obaleč jabloňový: Okouzlující ....
ST
08.03.2015 - 21:47
René Vulkán: má to gule
08.03.2015 - 21:46
René Vulkán: kovbojská

když přišla rudá tvář
odlili jsme koule
v kleštinách
co lovili, žral jsem
že jim nic nezbylo
na to a sral jsem
08.03.2015 - 19:54
Lilith: Paráda báječná :-)
ST
08.03.2015 - 17:39
Kajuta: ST ;-)
08.03.2015 - 15:44
Lota: .
počteníčko
aby se do jara člověk motivoval
.
:-)
08.03.2015 - 15:41
pa100r: Tohle miluju... to je - jak s oblivou říkám - pohled na prosté věci obráceným dalekohledem. Ztrácí se nepodstatné detaily a o to víc je vidět na podSTatu.
08.03.2015 - 14:12
Květka Š.: ST...:-)
08.03.2015 - 13:13
vavaoko: Mám zase jen ST
08.03.2015 - 12:46
libour: ctive,zprijemni chvile......ST
08.03.2015 - 12:40
zenge: A to mne Jituš u srdce těší
promiň za to oslovení přec již ti je 101;-)
zb
08.03.2015 - 12:29
jitka.svobodova: tak dobře je mi, když čtu tvé básně.....ST
1 ... 467|468|469|470|471|472|473|474|475 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku