zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.03.2015 - 21:04
Adama: Nehodlám se ztrapnit komentářem. ST
|
09.03.2015 - 20:09
Lilith: To je síla... uff... :-)
ST |
09.03.2015 - 19:40
ttragelaf: to jsou životopisy... vzpomínám, jak je ministr Heger zakazoval- prý pohoršují ... no, Heger dost neví (právě proto)
|
09.03.2015 - 19:21
Kajuta: Řízná ;-) ST
|
09.03.2015 - 18:52
libour: pěkně,hustý.....ST
|
09.03.2015 - 18:51
básněnka: máš na zádech asi draka
a von si vlasy s kérkou kráká a čísla na zápěstí tak zatni vzpomínkám už pěstí že píšeš vod sebe? jo ,co kdyby ti někdo na biceps vytetoval nudlovou polívku:-) |
09.03.2015 - 16:48
Adama: Velikonoce se blíží. ;-)
|
09.03.2015 - 14:03
valerie: kdybych byla nakladatel tak bys byl mým koněm, bohužel nejsem :-( tak tě alespoň miluju číST
|
08.03.2015 - 22:10
obaleč jabloňový: Okouzlující ....
ST |
08.03.2015 - 21:47
René Vulkán: má to gule
|
08.03.2015 - 21:46
René Vulkán: kovbojská
když přišla rudá tvář odlili jsme koule v kleštinách co lovili, žral jsem že jim nic nezbylo na to a sral jsem |
08.03.2015 - 19:54
Lilith: Paráda báječná :-)
ST |
08.03.2015 - 17:39
Kajuta: ST ;-)
|
08.03.2015 - 15:44
|
08.03.2015 - 15:41
pa100r: Tohle miluju... to je - jak s oblivou říkám - pohled na prosté věci obráceným dalekohledem. Ztrácí se nepodstatné detaily a o to víc je vidět na podSTatu.
|
08.03.2015 - 14:12
Květka Š.: ST...:-)
|
08.03.2015 - 13:13
vavaoko: Mám zase jen ST
|
08.03.2015 - 12:46
libour: ctive,zprijemni chvile......ST
|
08.03.2015 - 12:40
|
08.03.2015 - 12:29
jitka.svobodova: tak dobře je mi, když čtu tvé básně.....ST
|


