zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.02.2015 - 22:12
libour: :-) pohoda jako vždy ST
|
24.02.2015 - 20:56
valerie: tady se člověk zasměje, zavzpomíná, zamyslí i zasní ST
|
24.02.2015 - 20:31
Adama: Jakoby zdánlivě jednoduše psáno. jen tak, mimochodem. Ó, nikoliv.
|
24.02.2015 - 19:58
obaleč jabloňový: Je tu hloubka, ale utopení nehrozí:-)
ST |
24.02.2015 - 19:38
básněnka: tak jsem si zasurfovala:-)
|
24.02.2015 - 19:06
Ringo: Umís pekne surfovat na vlnách versu. :-)
Kdo má príjmy velmi nízky, na molu at nejí rízky, nutný bude - ac to bolí - prechod k chlebu s trochou soli. |
24.02.2015 - 16:59
HANKA: Super je to,máš můj obdiv..ST.:-)
|
24.02.2015 - 16:57
detektor: super....ST
|
24.02.2015 - 16:47
la loba: Zase jsi to všechno umotal do gobelínu ze kterého se hlava točí:-)
|
24.02.2015 - 16:45
vavaoko: Fajn. ST
|
24.02.2015 - 09:55
René Vulkán: Věžím...
Běžím po dráze oběžné, jak něžné! Dole ta pole navzdory řežím stále rodí. Protože jakživo krev je dobrý barvivo a hnojivo |
23.02.2015 - 23:40
obaleč jabloňový: Když chytne stará stodola tak to prý stojí za to, no ale to je z jiného soudku:-)ST!
|
23.02.2015 - 23:24
sailorr: Jó, když blafne stodola, na řeči nezbývá čas.
a.j. |
23.02.2015 - 23:06
Kajuta: Vypálené ST
|
23.02.2015 - 20:41
libour: ST
|
23.02.2015 - 17:42
detektor: Já jelikož každoročně vypálím všechno co okolo mne roSTe,běhá i létá,musím velmi pochválit toto vynikající dílo.
|
23.02.2015 - 16:30
HANKA: Je suprová,ať vám slouží mládenci..ST** :-)
|
23.02.2015 - 15:17
jitka.svobodova: ST*** tvé verše to je úder ticha....ještě dlouho slyším ozvěnu
|
23.02.2015 - 15:07
Adama: Zajímavé.
|
23.02.2015 - 14:50
|


