zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
24.02.2015 - 22:12
libour: :-) pohoda jako vždy ST
24.02.2015 - 20:56
valerie: tady se člověk zasměje, zavzpomíná, zamyslí i zasní ST
24.02.2015 - 20:31
Adama: Jakoby zdánlivě jednoduše psáno. jen tak, mimochodem. Ó, nikoliv.
24.02.2015 - 19:58
obaleč jabloňový: Je tu hloubka, ale utopení nehrozí:-)
ST
24.02.2015 - 19:38
básněnka: tak jsem si zasurfovala:-)
24.02.2015 - 19:06
Ringo: Umís pekne surfovat na vlnách versu. :-)

Kdo má príjmy velmi nízky,
na molu at nejí rízky,
nutný bude - ac to bolí -
prechod k chlebu s trochou soli.
24.02.2015 - 16:59
HANKA: Super je to,máš můj obdiv..ST.:-)
24.02.2015 - 16:57
detektor: super....ST
24.02.2015 - 16:47
la loba: Zase jsi to všechno umotal do gobelínu ze kterého se hlava točí:-)
24.02.2015 - 16:45
vavaoko: Fajn. ST
24.02.2015 - 09:55
René Vulkán: Věžím...
Běžím po dráze
oběžné,
jak něžné!
Dole ta pole
navzdory řežím
stále rodí.

Protože jakživo
krev je dobrý barvivo
a hnojivo
23.02.2015 - 23:40
obaleč jabloňový: Když chytne stará stodola tak to prý stojí za to, no ale to je z jiného soudku:-)ST!
23.02.2015 - 23:24
sailorr: Jó, když blafne stodola, na řeči nezbývá čas.
a.j.
23.02.2015 - 23:06
Kajuta: Vypálené ST
23.02.2015 - 20:41
libour: ST
23.02.2015 - 17:42
detektor: Já jelikož každoročně vypálím všechno co okolo mne roSTe,běhá i létá,musím velmi pochválit toto vynikající dílo.
23.02.2015 - 16:30
HANKA: Je suprová,ať vám slouží mládenci..ST** :-)
23.02.2015 - 15:17
jitka.svobodova: ST*** tvé verše to je úder ticha....ještě dlouho slyším ozvěnu
23.02.2015 - 15:07
Adama: Zajímavé.
23.02.2015 - 14:50
Lota: .
co by taky člověk chtěl
vždyť lepší už ani nemůže bejt
.
špičková !!!
.
1 ... 473|474|475|476|477|478|479|480|481 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku