zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.04.2015 - 12:39
la loba: Hezké komenty a báseň jako vždy sedla ST
|
03.04.2015 - 12:20
Květka Š.: :-))...ST...
|
03.04.2015 - 10:35
obaleč jabloňový: ST:-)
|
03.04.2015 - 08:58
ttragelaf: UFF
|
03.04.2015 - 08:53
vavaoko: Já párkát měl jsem namále.
Však zdrhnul jsem jí z lopaty. A kašlu na ni nadále. I když mi šlape na paty. Mám jen ST |
03.04.2015 - 07:28
matousekKkrejca: ST
|
03.04.2015 - 04:53
řeka: tak blízká je mi tvá báseň...
|
02.04.2015 - 23:52
obaleč jabloňový: ST:-)
|
02.04.2015 - 23:49
obaleč jabloňový: ST :-)
|
02.04.2015 - 23:26
obaleč jabloňový: :-) ST
|
02.04.2015 - 22:55
Dota Slunská: válíš básně i dodatky :)
|
02.04.2015 - 22:22
Ringo: Zenge mel uz namále,
neskoncil vsak v penále, nepatrí tam tenhle horal, to by Pán Buh cosi zvoral... :-) |
02.04.2015 - 21:14
libour: na tkaničku uzel aby člověk nezapomněl..........ST
|
02.04.2015 - 17:00
Adama: Dobrý. Lišák.
|
02.04.2015 - 14:43
René Vulkán: vzkazy ve flašce
vydrží dýl než na flešce |
02.04.2015 - 14:26
Květka Š.: ST...z mořské hladiny...
|
02.04.2015 - 13:09
la loba: Dám si loka rumu a pošlu ti v prázdné lahvi ST
Tak to bude těch loků víc |
02.04.2015 - 09:05
vavaoko: Ta třetí bývá nesilnější. Baalové se hodí v místech kam Bůh nemůže. Kompetence jsou kompetence.
Mám jen ST |
02.04.2015 - 05:59
řeka: voda rozbouřená
|
02.04.2015 - 05:26
Rezina: Pěkné vlnobití ...
|


