zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
03.04.2015 - 12:39
la loba: Hezké komenty a báseň jako vždy sedla ST
03.04.2015 - 12:20
Květka Š.: :-))...ST...
03.04.2015 - 10:35
03.04.2015 - 08:58
03.04.2015 - 08:53
vavaoko: Já párkát měl jsem namále.
Však zdrhnul jsem jí z lopaty.
A kašlu na ni nadále.
I když mi šlape na paty.

Mám jen ST
03.04.2015 - 07:28
03.04.2015 - 04:53
řeka: tak blízká je mi tvá báseň...
02.04.2015 - 23:52
02.04.2015 - 23:49
02.04.2015 - 23:26
02.04.2015 - 22:55
Dota Slunská: válíš básně i dodatky :)
02.04.2015 - 22:22
Ringo: Zenge mel uz namále,
neskoncil vsak v penále,
nepatrí tam tenhle horal,
to by Pán Buh cosi zvoral... :-)
02.04.2015 - 21:14
libour: na tkaničku uzel aby člověk nezapomněl..........ST
02.04.2015 - 17:00
Adama: Dobrý. Lišák.
02.04.2015 - 14:43
René Vulkán: vzkazy ve flašce
vydrží dýl než na flešce
02.04.2015 - 14:26
Květka Š.: ST...z mořské hladiny...
02.04.2015 - 13:09
la loba: Dám si loka rumu a pošlu ti v prázdné lahvi ST
Tak to bude těch loků víc
02.04.2015 - 09:05
vavaoko: Ta třetí bývá nesilnější. Baalové se hodí v místech kam Bůh nemůže. Kompetence jsou kompetence.
Mám jen ST
02.04.2015 - 05:59
řeka: voda rozbouřená
02.04.2015 - 05:26
Rezina: Pěkné vlnobití ...
1 ... 455|456|457|458|459|460|461|462|463 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku