zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.04.2015 - 19:29
řeka: ráda si u tebe počtu
ST. |
08.04.2015 - 19:29
Adama: Bejvávalo... ST
|
08.04.2015 - 19:08
Kapka: Tak první mě hned dojala,
v druhé tu idylku cítím, a poslední je taky krásná... ach jo. ST*** |
08.04.2015 - 18:25
Psavec: Tady mám jen ST.
|
08.04.2015 - 18:23
Psavec: Bavíš, ST.
|
08.04.2015 - 18:22
Psavec: Ty Tvoje perličky, ST.
|
08.04.2015 - 18:05
la loba: To tvoje básně bývávají plné tmy i světla humoru i smutku proSTě bezva
|
08.04.2015 - 13:38
Květka Š.: ST...:-)))
|
08.04.2015 - 10:32
J.F.Julián: st
|
08.04.2015 - 09:14
vavaoko: Ne. Tohle opravdu v bedně nebývá.
Mám jen ST |
08.04.2015 - 08:28
E.T.Jane: DokonaloST !
|
07.04.2015 - 23:28
enigman: zdravím Pane...dáme boules?...házej...
|
07.04.2015 - 21:43
detektor: ST
|
07.04.2015 - 20:48
ttragelaf: uf
|
07.04.2015 - 20:20
Dota Slunská: Pro změnu jsem dala supertip...a náramně se bavila.
|
07.04.2015 - 19:34
Ringo: Tohle by jednou mohli zarecitovat v rozhlase místo (nebo po) predpovedi pocasí. :-)
|
07.04.2015 - 18:27
|
07.04.2015 - 18:02
Adama: Že ty obraceče textu nezvládají háčky a čárky... ;-)
|
07.04.2015 - 17:54
řeka: jak výstižné s obráceným názvem...jako to počasí...líbí
ST. |
07.04.2015 - 17:48
Kajuta: kraslicové ST. :)
|


