zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
08.04.2015 - 19:29
řeka: ráda si u tebe počtu
ST.
08.04.2015 - 19:29
Adama: Bejvávalo... ST
08.04.2015 - 19:08
Kapka: Tak první mě hned dojala,
v druhé tu idylku cítím, a poslední je taky krásná... ach jo. ST***
08.04.2015 - 18:25
Psavec: Tady mám jen ST.
08.04.2015 - 18:23
Psavec: Bavíš, ST.
08.04.2015 - 18:22
Psavec: Ty Tvoje perličky, ST.
08.04.2015 - 18:05
la loba: To tvoje básně bývávají plné tmy i světla humoru i smutku proSTě bezva
08.04.2015 - 13:38
Květka Š.: ST...:-)))
08.04.2015 - 10:32
08.04.2015 - 09:14
vavaoko: Ne. Tohle opravdu v bedně nebývá.
Mám jen ST
08.04.2015 - 08:28
E.T.Jane: DokonaloST !
07.04.2015 - 23:28
enigman: zdravím Pane...dáme boules?...házej...
07.04.2015 - 21:43
07.04.2015 - 20:48
07.04.2015 - 20:20
Dota Slunská: Pro změnu jsem dala supertip...a náramně se bavila.
07.04.2015 - 19:34
Ringo: Tohle by jednou mohli zarecitovat v rozhlase místo (nebo po) predpovedi pocasí. :-)
07.04.2015 - 18:27
Kapka: Rán i večerů krásu
na vlaSTní oči znát
v každý čas i v nečasu
má každý asi rád...
07.04.2015 - 18:02
Adama: Že ty obraceče textu nezvládají háčky a čárky... ;-)
07.04.2015 - 17:54
řeka: jak výstižné s obráceným názvem...jako to počasí...líbí
ST.
07.04.2015 - 17:48
Kajuta: kraslicové ST. :)
1 ... 452|453|454|455|456|457|458|459|460 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku