zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
31.03.2015 - 22:57
Kapka: Déšt. Sníh a vichr v Budějicích jako v Pardubicích. V hospodě v pohodě, ST :-)
31.03.2015 - 21:59
detektor: Hospodno je vhodné...:-)ST
31.03.2015 - 20:25
Adama: hospodno je dobré
31.03.2015 - 20:24
řeka: déšť? u nás padaly kroupy..
31.03.2015 - 19:58
Adama: Ami, go home? NO!!! ;-)
31.03.2015 - 19:50
řeka: U tebe si vždycky dobře počtu
31.03.2015 - 19:17
Ringo: Denne hodky vzpomínek,
po vhodných slovech s bázní pátrám...
necekej pak jater vdek,
orgán smutní, chradne, chátrá. ;-)
31.03.2015 - 19:00
Lilith: Hospůdkám známým a tobě ST :-)
31.03.2015 - 11:35
31.03.2015 - 10:47
31.03.2015 - 09:14
vavaoko: Jsem rád, že jsou tu někde okolo. Šikmé oči Mongola z osmašedesátého vídám ve snech dodnes.
Ale jinak jsm rád, že už jsem štátskripl.
Tobě samozřejmě ST
30.03.2015 - 22:18
sailorr: Na hvězdy
na srpy, na pruhy
člověk se má pořád na co dívat

Já na ně seru
a nemám proč to skrývat
na plechový huby

Ještě trochu takovejch
a zejtra
budem tuhý
30.03.2015 - 21:43
detektor: Kapka to jakoby napsal mým perem...ST
30.03.2015 - 21:35
Kapka: Nevítám zelenou co nepatří k jaru.
Konvoje mě děsí připomínkou zmaru.
ST
30.03.2015 - 21:21
zenge: Ringo: A my Češi o těch vestách a o jejich oblékání, navlékání, převlékání... Víme dost;-)
30.03.2015 - 21:15
Ringo: Lepsí mít vestu starou oranzovou
nez neprustrelnou zcela novou...
30.03.2015 - 21:15
zenge: Lilith: Já desátník v záloze jsem na zelenou - alergii;-)
30.03.2015 - 21:13
zenge: Sio: To posoudí historie;-)
30.03.2015 - 21:12
Lilith: Konvičkou ST zalévám, nechť stále zelená :-)
30.03.2015 - 21:09
Siorak: Co ke konvoji
říci více?
Snad - že
je to taškařice?
1 ... 457|458|459|460|461|462|463|464|465 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku