zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.04.2015 - 01:35
Kapka: Ještě se vracím, nebyl čas.
V básni je tolik něžných krás... |
02.04.2015 - 00:20
Kapka: Bezslov ST*
|
02.04.2015 - 00:14
Ringo: Já jsem na tebe jako ctenár zatím nezanevrel. ;-)
|
01.04.2015 - 23:39
Kajuta: ST .)
|
01.04.2015 - 21:24
Mbonita: jak hluboká voda:-)
|
01.04.2015 - 21:01
básněnka: co bych tak...je konvoj vlak?:-)
|
01.04.2015 - 20:35
básněnka: hospůdka je příjemná, když jdou do ní jeden, dva:-)
ale běda tomu, kdo si na zádech nese ještě opici...:-) |
01.04.2015 - 20:30
TetaKazi: No jo, zase je to krásný.... :) ST
|
01.04.2015 - 20:20
TetaKazi: Jen proběhnu a dám eSTéčko - spěchám do hospody...
|
01.04.2015 - 20:16
TetaKazi: Srdeční záležitost - to je znát z každýho slova. Kéž bych uměla takhle sdělit, že i pod těma Krkonošema je fajn... ;-))
|
01.04.2015 - 15:00
Psavec: Jihočeská paráda, ST.
|
01.04.2015 - 14:59
Psavec: Hravě jsi to poskládal, ST.
|
01.04.2015 - 14:58
Psavec: Za tohle ST.
|
01.04.2015 - 13:20
libour: přesně, dobrý pivko i přítel co člověku rozumí .....a venku ať chčije ST
|
01.04.2015 - 13:07
la loba: Hospodno je vlídné ST
|
01.04.2015 - 10:26
Květka Š.: ST---dobrý...
|
01.04.2015 - 09:00
vavaoko: Ve vaťáku ve Vatíku u výčepu leštil kliku.
V Centrálu si jedno dal. V Jitřence pak posnídal. U Čepu se chlapy sešel. Pod pět piv by domu nešel. Dal si jedno v nádraží a teď domů vyráží. Jó,bejvávalo. Tobě ST |
01.04.2015 - 07:45
Rezina: Krásně je v zemi České
ST |
31.03.2015 - 23:13
Kajuta: skvělý majSTrštych, su nadšenej
ST a Z |
31.03.2015 - 23:04
|


