zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
02.04.2015 - 01:35
Kapka: Ještě se vracím, nebyl čas.
V básni je tolik něžných krás...
02.04.2015 - 00:20
Kapka: Bezslov ST*
02.04.2015 - 00:14
Ringo: Já jsem na tebe jako ctenár zatím nezanevrel. ;-)
01.04.2015 - 23:39
Kajuta: ST .)
01.04.2015 - 21:24
Mbonita: jak hluboká voda:-)
01.04.2015 - 21:01
básněnka: co bych tak...je konvoj vlak?:-)
01.04.2015 - 20:35
básněnka: hospůdka je příjemná, když jdou do ní jeden, dva:-)

ale běda tomu, kdo si na zádech nese ještě opici...:-)
01.04.2015 - 20:30
TetaKazi: No jo, zase je to krásný.... :) ST
01.04.2015 - 20:20
TetaKazi: Jen proběhnu a dám eSTéčko - spěchám do hospody...
01.04.2015 - 20:16
TetaKazi: Srdeční záležitost - to je znát z každýho slova. Kéž bych uměla takhle sdělit, že i pod těma Krkonošema je fajn... ;-))
01.04.2015 - 15:00
Psavec: Jihočeská paráda, ST.
01.04.2015 - 14:59
Psavec: Hravě jsi to poskládal, ST.
01.04.2015 - 14:58
Psavec: Za tohle ST.
01.04.2015 - 13:20
libour: přesně, dobrý pivko i přítel co člověku rozumí .....a venku ať chčije ST
01.04.2015 - 13:07
la loba: Hospodno je vlídné ST
01.04.2015 - 10:26
Květka Š.: ST---dobrý...
01.04.2015 - 09:00
vavaoko: Ve vaťáku ve Vatíku u výčepu leštil kliku.
V Centrálu si jedno dal. V Jitřence pak posnídal.
U Čepu se chlapy sešel. Pod pět piv by domu nešel.
Dal si jedno v nádraží a teď domů vyráží.
Jó,bejvávalo.
Tobě ST
01.04.2015 - 07:45
Rezina: Krásně je v zemi České
ST
31.03.2015 - 23:13
Kajuta: skvělý majSTrštych, su nadšenej
ST a Z
31.03.2015 - 23:04
René Vulkán: miluji hospodno!
v reálu i ve větě

v hospodě je líp
než na světě
1 ... 456|457|458|459|460|461|462|463|464 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku