zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.04.2015 - 13:58
Květka Š.: (:-) ST
|
10.04.2015 - 13:26
|
10.04.2015 - 11:28
la loba: ST
|
10.04.2015 - 10:47
vavaoko: Nenalézám slušná slova. Ale ne pro tebe.
Pro tebe mám jen chválu. A ST |
10.04.2015 - 00:54
Kapka: Válíš skvěle :-) ST
|
09.04.2015 - 23:16
libour: ST :-)
|
09.04.2015 - 21:24
detektor: ST za to,že s lehkostí miSTra dokážeš i těžká témata zpracovat..:-)
|
09.04.2015 - 20:50
řeka: s úsměvem ST.....
|
09.04.2015 - 19:00
Lilith: Je to skvělé počteníčko... příjemně lechtá... :-)
ST :-) |
09.04.2015 - 18:28
Lilith: ST :-)
|
09.04.2015 - 18:17
Lilith: Paráda :-)
ST |
09.04.2015 - 15:01
labuť: I dnes bývají některé tmy krásné... :-) ST
|
09.04.2015 - 10:22
enigman: pořád jsou říkal mi to Hajaja...
|
09.04.2015 - 09:14
vavaoko: Lehával jsem na polích.
Lehával jsem v lukách. Díval jsem se na hvězdy. Stáří trpím v mukách. Promiň to zlehčování. Jen mě to napadlo. Zase jsi napsal skvělou věc. ST |
09.04.2015 - 08:52
obaleč jabloňový: Bedna na tebe nemá :-)
ST |
09.04.2015 - 08:42
obaleč jabloňový: Líbí :-)
ST |
08.04.2015 - 23:41
Ringo: Mne trochu vadí u babicky,
ze nedá ránu bez fajfcicky. Ale to je jediná vada tvého pekného dílka. :-) |
08.04.2015 - 21:11
Kajuta: ST
|
08.04.2015 - 20:26
pa100r: Hm... dá se to číST
|
08.04.2015 - 19:47
libour: druhá dle mého guSTa........
|


