zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
05.04.2015 - 12:36
Kajuta: SlavnoSTní...
05.04.2015 - 11:16
básněnka: za duše rozbouřené....jak napsat co na mne působí z těch slov?
snad empatie...
05.04.2015 - 11:10
básněnka: nebe je...! :-)
05.04.2015 - 11:09
básněnka: na zelenej čtvrtek jsem pila zelený pivo, hurá neuschnu:-)
05.04.2015 - 09:54
Květka Š.: ST...jaro vzhůru nohama...:-)
05.04.2015 - 09:26
zvířenka: Mladý Ital v létě nepracuje a v zimě tančí.
STřebomořsky jančím.
*Veliké veselikonoce*
04.04.2015 - 22:42
gabkin: co vytknout tomuto dílku ? .... snad jen, že by mělo být napsáno zcela jinak. (název bych nechal normálně a text bych obrátil..... to by byly komenty!)

a pak by se psalo... tak tohle jsem od zengeho ještě nečetl.
04.04.2015 - 21:27
obaleč jabloňový: Neotřelá velikonoční:-)
ST
04.04.2015 - 21:14
obaleč jabloňový: Super :-)
ST
04.04.2015 - 21:03
04.04.2015 - 18:34
J.F.Julián: velmi dobře
St
04.04.2015 - 15:59
Ringo: Kdyz si Buh prohlédl u krávy chlupy,
našel tam ovádu precetné tlupy,
a ze vsech nejvetsí, je to tak,
vedl pan „Zenge“, Ústecák. ;-)
04.04.2015 - 13:58
řeka: vykročení do jara zvesela
ST.
04.04.2015 - 13:21
Kapka: Jaruieš pěkně, ST
04.04.2015 - 12:53
Dota Slunská: S tebou člověk prochodí sedmimílový boty.
04.04.2015 - 12:03
Mario de Janeiro: věčné jaro v duši mám
a pro radost si odkvétám...
04.04.2015 - 10:57
vavaoko: Líbí. Moc. ST
04.04.2015 - 00:58
Kapka: ST
03.04.2015 - 22:43
zvířenka: ST Horalům.
Horalka:-)
03.04.2015 - 16:32
Adama: .................., ........., ..........! ST
1 ... 454|455|456|457|458|459|460|461|462 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku