zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.04.2015 - 12:36
Kajuta: SlavnoSTní...
|
05.04.2015 - 11:16
básněnka: za duše rozbouřené....jak napsat co na mne působí z těch slov?
snad empatie... |
05.04.2015 - 11:10
básněnka: nebe je...! :-)
|
05.04.2015 - 11:09
básněnka: na zelenej čtvrtek jsem pila zelený pivo, hurá neuschnu:-)
|
05.04.2015 - 09:54
Květka Š.: ST...jaro vzhůru nohama...:-)
|
05.04.2015 - 09:26
|
04.04.2015 - 22:42
gabkin: co vytknout tomuto dílku ? .... snad jen, že by mělo být napsáno zcela jinak. (název bych nechal normálně a text bych obrátil..... to by byly komenty!)
a pak by se psalo... tak tohle jsem od zengeho ještě nečetl. |
04.04.2015 - 21:27
obaleč jabloňový: Neotřelá velikonoční:-)
ST |
04.04.2015 - 21:14
obaleč jabloňový: Super :-)
ST |
04.04.2015 - 21:03
obaleč jabloňový: ST!
|
04.04.2015 - 18:34
J.F.Julián: velmi dobře
St |
04.04.2015 - 15:59
Ringo: Kdyz si Buh prohlédl u krávy chlupy,
našel tam ovádu precetné tlupy, a ze vsech nejvetsí, je to tak, vedl pan „Zenge“, Ústecák. ;-) |
04.04.2015 - 13:58
řeka: vykročení do jara zvesela
ST. |
04.04.2015 - 13:21
Kapka: Jaruieš pěkně, ST
|
04.04.2015 - 12:53
Dota Slunská: S tebou člověk prochodí sedmimílový boty.
|
04.04.2015 - 12:03
Mario de Janeiro: věčné jaro v duši mám
a pro radost si odkvétám... |
04.04.2015 - 10:57
vavaoko: Líbí. Moc. ST
|
04.04.2015 - 00:58
Kapka: ST
|
03.04.2015 - 22:43
zvířenka: ST Horalům.
Horalka:-) |
03.04.2015 - 16:32
Adama: .................., ........., ..........! ST
|


