zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.04.2015 - 17:44
Adama: S lehkoSTí...
|
07.04.2015 - 17:25
libour: ST
|
07.04.2015 - 17:19
la loba: Krása je ve všem co příroda tvoří i když někdy děsivá
|
07.04.2015 - 16:43
matousekKkrejca: ST
|
07.04.2015 - 11:39
vavaoko: ST
|
07.04.2015 - 10:56
Květka Š.: dobrý...ST...
|
07.04.2015 - 10:28
la loba: Vypráskané ST
|
07.04.2015 - 10:03
pa100r: Jsem na tom líp: na to, abych se o Velikonocích vesele zachechtal nepotřebuji Mesiáše...
|
07.04.2015 - 07:22
E.T.Jane: povedené velikonoce :)
|
07.04.2015 - 05:01
řeka: úsměvná...ST.
|
07.04.2015 - 00:20
ttragelaf: já Též já Též já Též
|
06.04.2015 - 21:49
Kapka: Tip za vtip. Super.
|
06.04.2015 - 21:16
libour: pěkné kousky, až jsem si od smíchu poprskal fousky...ST
|
06.04.2015 - 21:03
René Vulkán: silnej kousek
|
06.04.2015 - 20:35
Ringo: Zeny jsou jak nezné víly,
opakuji chlapum vzdycky, prikládejte svoje zíly k zadkum pouze symbolicky! |
06.04.2015 - 15:26
j.m.: V Ústí hustí lidé žijí.Toulají se srstí a lihoviny pijí.
|
06.04.2015 - 14:37
la loba: No ten nadpis to je zajimavy ale obsah to jsi zase tyST
|
05.04.2015 - 18:30
Lilith: :-)
ST |
05.04.2015 - 18:09
Lilith: Piráty já ráda ;-)
ST |
05.04.2015 - 16:13
Adama: No jo.
|


