zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.03.2015 - 21:00
Lilith: :-)
ST |
30.03.2015 - 20:37
Lilith: To je tedy silnej vývar...
ST |
30.03.2015 - 13:43
la loba: ST
|
30.03.2015 - 13:40
la loba: Není nad naše krásná města a řeky ST
|
30.03.2015 - 07:00
matousekKkrejca: ST
|
30.03.2015 - 00:19
Kajuta: reSeT .)
|
30.03.2015 - 00:05
Kajuta: ST .)
|
29.03.2015 - 16:59
Ringo: Die letzte Zeile erinnert mich an Herrn Kennedy. Wahrscheinlich hast du das auch so gemeint. :-)
|
29.03.2015 - 16:17
ttragelaf: marvelozí
|
29.03.2015 - 15:03
|
29.03.2015 - 14:52
pa100r: Byl jsem v Jindrově Hradci naposledy asi před třiceti léty a jediné, co si pamatuji je fakt, že tam byla hrozná dopravní situace...
|
29.03.2015 - 12:35
vavaoko: Také to tady mám rád.
Tobě ST |
29.03.2015 - 12:30
jitka.svobodova: v Blatné mám pochované rodiče....ráda jsem tam jezdila.....ST
|
29.03.2015 - 12:28
Kapka: ST
|
29.03.2015 - 12:23
Adama: Ja , es ist gut.
|
29.03.2015 - 12:19
Adama: Jo, vylejt se není vůbec špatný. ST
|
29.03.2015 - 12:00
Květka Š.: ST...:-)
|
29.03.2015 - 12:00
Adama: Make love, not war. ST
|
29.03.2015 - 11:12
detektor: ST patriotům...
|
29.03.2015 - 11:10
detektor: Nádherné poslání resetů.....úůůůů...:-))ST
|


