zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.04.2015 - 08:34
Dota Slunská: Hezky řeč(n)íš.
|
14.04.2015 - 22:10
Kapka: Taky bych řekla. Zvlášť kde jsou čiSTé.
|
14.04.2015 - 20:12
libour: taky ..........ST
|
14.04.2015 - 19:59
divoženka1: ST
|
14.04.2015 - 19:54
Ringo: Varís sice jenom z vody, ale výsledek je presto chutný. :-)
|
14.04.2015 - 19:47
Guanti Rosi: Moc ráda jsem četla veršů pár z řeky vylovených, jak Viktorka a hastrman ráda u vody sedím a na břehu s pohledem do vlnek upřeným vyhlížím Jonáše a velrybu, Kryštofa Kolumba a piráta sedmi moří. Ráda jsem se i u zengeho ošplouchala. :O) ST
|
14.04.2015 - 19:20
|
14.04.2015 - 18:59
|
14.04.2015 - 14:10
já.x.ty.y.: ST. hezké
|
14.04.2015 - 09:57
Dota Slunská: STarej dobrej SuperTip
|
13.04.2015 - 18:40
Adama: ST
|
12.04.2015 - 19:20
Ludvík Brejer: Moje řeč :) ST
|
12.04.2015 - 19:09
Ludvík Brejer: Amen! ST
|
12.04.2015 - 18:11
básněnka: Mistře to jste vystřih! :-)
|
12.04.2015 - 11:11
|
12.04.2015 - 08:49
|
12.04.2015 - 08:47
básněnka: no jo, mne ale míjí tohle dění, ať vodveze kytku a dá se třeba na modlení...
|
12.04.2015 - 01:37
René Vulkán: jak to děláš, že to tam máš vzhůru nohama?
|
11.04.2015 - 10:22
Kajuta: ST
|
11.04.2015 - 08:40
obaleč jabloňový: ST.
|


