zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.04.2015 - 19:51
Adama: ST ;-)
|
16.04.2015 - 17:54
sailorr: Z Oi na ROI a z toho, že vzorem správnýho punkera je Jindra Hojerojc, by se Maxim asi posral.
On vždycky razil tezi, že každý správný dub má mít pořádnej kmen, aby do něj mohli ostatní řádně hučet. A já jeho teze ctím, je to přeci jenom můj nedostižný vzor. Tobě a.j. |
16.04.2015 - 17:02
Psavec: Sakra, nějak jsi přitvrdil, ST.
|
16.04.2015 - 11:12
Květka Š.: ST...
|
16.04.2015 - 09:41
vavaoko: Pěkné vtělení. ST
|
15.04.2015 - 23:35
libour: ST
|
15.04.2015 - 23:11
Kapka: Spíše kameny? Nebo kmeny v jiném smyslu. Než zamotám se do nesmyslů - ST
|
15.04.2015 - 23:04
CULIKATA: Breptám:-)
|
15.04.2015 - 23:03
CULIKATA: Hezkýýý. Také tu máme vydry, to mi připomnělo, že bych měla vyjít na procházku:-)
|
15.04.2015 - 22:43
Ringo: Já jsem jistou spojitost se stromy nasel – dubový palice.
|
15.04.2015 - 22:40
řeka: bojově naladěn, líbí a moc, obvzláště některé pasáže
ST. |
15.04.2015 - 22:06
Magica: A já myslela, že když se sbírka jmenuje kmeny, tak budu číst o STromech.:-)
|
15.04.2015 - 21:45
detektor: ST a smeknutí....klobouk nemám, tak čepicu....:-)))
|
15.04.2015 - 20:27
zvířenka: Ať jsou šlajsny plný vody
ať jsou vlny mohutný aby naše něžný lodi nedrncaly vo šutry Ať nám tečou. amen |
15.04.2015 - 15:13
pedvo: Je to moc pěkné, ale opravdu je řeka Polečnice? Asi ano, a já bych, prosím, chtěl vědět, kde. Rokyta asi bude Rokytka.
|
15.04.2015 - 13:15
enigman: nevim proč ale dostal jsem chuť skočit do řeky...
|
15.04.2015 - 10:29
Květka Š.: ST |:-)
|
15.04.2015 - 10:21
sailorr: Maxim Kravčuk razí teorii, že ty řeky nám to naše moře vlastně tak nějak živí. A za to je musíme mít rádi a velebit je, jak jste zde názorně předvedl, kolego.
Sailorr |
15.04.2015 - 09:45
|
15.04.2015 - 09:10
jitka.svobodova: neskutečně krásné vyznání řekám....ST
|


