zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.07.2015 - 10:02
René Vulkán: játubyltaky
|
30.07.2015 - 07:44
nejsembásník: ST
|
30.07.2015 - 06:56
řeka: pořád je krásně v létě, roky jsou jen slovo, nes je STatečně a radostně
|
29.07.2015 - 22:18
Ringo: Jako kafe teplej Tálin
líbit by si dal i Stalin. ;-) Zjištění to není nové – hezké verše vzpomínkové. |
29.07.2015 - 21:11
|
26.07.2015 - 16:46
krizekkk: Líbí.
|
25.07.2015 - 20:03
jc senior: ...lásku je třeba hýčkat!!
* |
25.07.2015 - 18:43
zenge: děkuji všem
jste můj šém;-) |
25.07.2015 - 08:31
|
24.07.2015 - 22:44
libour: nechci tu krásu pokaňkat nějakým svým komentářem ....ST+Z
|
24.07.2015 - 20:04
TetaKazi: ST :)
|
24.07.2015 - 19:01
básněnka: však to dělám, to bojování!
|
24.07.2015 - 18:59
básněnka: láska je to, co musíš chránit....!
myslím, že to umíš |
24.07.2015 - 14:42
Květka Š.: krásné...ST...
|
24.07.2015 - 12:49
ttragelaf: :-)
|
24.07.2015 - 11:17
Špáďa: U tebe se tentokrát poezie zasnoubila s nebývalým klubkem inteligence. A tuze jí to sluší.
|
24.07.2015 - 10:55
vavaoko: V něco musíme věřit. Tak proč ne v lásku? Já to tak mám. A ty zřejmě také.
Mám jen ST |
24.07.2015 - 06:41
nejsembásník: do záložek, to je jisté...
tvoje verše jsou tak čisté... voňavé láskou a hlubokými city ... jsou prožité, jsou z reality ... |
24.07.2015 - 03:44
řeka: nádherné!
ST. |
23.07.2015 - 22:09
Elisha: dnešek je minulost zítřka, tak ať je na co vzpomínat :)st
|


