zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
14.08.2015 - 14:57
Kajuta: orosené ST .)
14.08.2015 - 11:30
Květka Š.: ST...dobrý...
14.08.2015 - 10:21
katpok: ... než dolů nás spustí v krabicích dřevěných...jsem členem spolku přátel žehu, ale stejně se mi to moooc líbí, a nejen konec, ale celé
13.08.2015 - 21:53
Lota: .
taky jdu do piv
jinak to nevidím
na přežití
.
:)))
13.08.2015 - 21:08
13.08.2015 - 20:40
ttragelaf: ST
(já jsem nějak postižený- chodím blít na bulváry)
13.08.2015 - 17:45
Špáďa: Nelze jinak: ST!
13.08.2015 - 16:55
krizekkk: Bohuš nekecal. :-)
13.08.2015 - 16:47
krizekkk: Intel Pentium... ;-)
13.08.2015 - 16:19
Mario de Janeiro: Litovat lze pouze nepoznané...ST!
13.08.2015 - 16:16
Mario de Janeiro: z dezertu k nám dezertují
své počasí importují...ST!
13.08.2015 - 14:59
Kajuta: ST!
13.08.2015 - 13:52
libour: ST tadruhásemilíbínejvíc :-)
13.08.2015 - 13:41
Květka Š.: ST... :-)
13.08.2015 - 13:00
Dota Slunská: csst...ať se vedro spláchne :)
13.08.2015 - 12:58
René Vulkán: Budeš mi hubovat
ale bůh mi je svědkem
že to mé opoždění
má svoje důvody


... jo jo, objektivní příčiny, za ty se schová kde co :-)
13.08.2015 - 12:57
René Vulkán: Bos krajem sobů
padesát dní
krajina nehostinná
hospody neosobní
příští rok jedu jinam
balím si kufr lodní
tři trika s batikou
slovník se slovem čau
setkám se s Afrikou
než všichni utečou...

... a my jsme byli v Tunisku
odkud všichni utekli
a užili si
jak voteklí
13.08.2015 - 12:55
René Vulkán: to je rozumný:

Leitmotiv?
jdu do piv
v malých pivovarech
13.08.2015 - 12:50
vavaoko: Ale jo. Dobře jeST.
13.08.2015 - 09:34
Ringo: Pot mi stéká ze zad dolu,
tam, kde platí jiný název,
v duchu jsem na jizním pólu
a cítím se prímo blaze.
1 ... 422|423|424|425|426|427|428|429|430 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku