zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.08.2015 - 14:57
Kajuta: orosené ST .)
|
14.08.2015 - 11:30
Květka Š.: ST...dobrý...
|
14.08.2015 - 10:21
katpok: ... než dolů nás spustí v krabicích dřevěných...jsem členem spolku přátel žehu, ale stejně se mi to moooc líbí, a nejen konec, ale celé
|
13.08.2015 - 21:53
|
13.08.2015 - 21:08
detektor: ST
|
13.08.2015 - 20:40
ttragelaf: ST
(já jsem nějak postižený- chodím blít na bulváry) |
13.08.2015 - 17:45
Špáďa: Nelze jinak: ST!
|
13.08.2015 - 16:55
krizekkk: Bohuš nekecal. :-)
|
13.08.2015 - 16:47
krizekkk: Intel Pentium... ;-)
|
13.08.2015 - 16:19
Mario de Janeiro: Litovat lze pouze nepoznané...ST!
|
13.08.2015 - 16:16
Mario de Janeiro: z dezertu k nám dezertují
své počasí importují...ST! |
13.08.2015 - 14:59
Kajuta: ST!
|
13.08.2015 - 13:52
libour: ST tadruhásemilíbínejvíc :-)
|
13.08.2015 - 13:41
Květka Š.: ST... :-)
|
13.08.2015 - 13:00
Dota Slunská: csst...ať se vedro spláchne :)
|
13.08.2015 - 12:58
René Vulkán: Budeš mi hubovat
ale bůh mi je svědkem že to mé opoždění má svoje důvody ... jo jo, objektivní příčiny, za ty se schová kde co :-) |
13.08.2015 - 12:57
René Vulkán: Bos krajem sobů
padesát dní krajina nehostinná hospody neosobní příští rok jedu jinam balím si kufr lodní tři trika s batikou slovník se slovem čau setkám se s Afrikou než všichni utečou... ... a my jsme byli v Tunisku odkud všichni utekli a užili si jak voteklí |
13.08.2015 - 12:55
|
13.08.2015 - 12:50
vavaoko: Ale jo. Dobře jeST.
|
13.08.2015 - 09:34
Ringo: Pot mi stéká ze zad dolu,
tam, kde platí jiný název, v duchu jsem na jizním pólu a cítím se prímo blaze. |


