zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.08.2015 - 08:48
vavaoko: Taká jsem se toulal. Ale tobě bych asi nestačil v chůzi.
ST |
13.08.2015 - 08:04
detektor: ST
|
13.08.2015 - 02:43
|
13.08.2015 - 02:05
Špáďa: Ten Íntel, model 2015, to je nový typ procesoru na potlačování sucha polí a potu našich čel nebo co to vlastně máš s tím uchem?
Horka jarý vídá v suchu v uchu svádí výra jak roh! |
12.08.2015 - 22:16
libour: íntel es im íbíl......TS :-)
|
12.08.2015 - 21:20
ttragelaf: ...Álfons... st
|
12.08.2015 - 21:04
|
12.08.2015 - 19:44
Tamara: Nádhera
|
12.08.2015 - 19:36
Kajuta: ST .)
|
12.08.2015 - 15:21
krizekkk: ∞
|
12.08.2015 - 14:11
Květka Š.: za láskoviny ST...
|
12.08.2015 - 13:14
Dota Slunská: pan zengovný básník šikovný :)
|
12.08.2015 - 11:35
Mario de Janeiro: ta láska stokrát usušená
uškrcená, udušená pošlapaná, zavržená z prachu zvednout ožít rozkvést to všechno by musela kdyby tvoje krásné verše na libresu viděla |
12.08.2015 - 11:12
Bastet: nesnáším konce
snad proto nemám začátků nikdy dosti těch klubek rozmotej klidně po libosti a rozhaž po okolí jen lásku ukotvi srdcem harpuna vážně bolí |
12.08.2015 - 10:13
vavaoko: Potěšils. Mám jen ST
|
12.08.2015 - 09:35
Ringo: K uzití slova „digestore“
ríkám jen jedno - velmi dobre! |
12.08.2015 - 00:03
Kapka: Krásné... ST
|
11.08.2015 - 23:53
libour: ST
|
11.08.2015 - 23:23
ttragelaf: ...grafit,gumu z akácie, kyselinu gallovou,
a víno, ženy, zmrzlinu a pistácie, taky klávesnici - takovou, že když ruku vede, tak se lépe žije nad vodou |
10.08.2015 - 16:27
Mario de Janeiro: ..a němci v kempu u Baltu
kalhoty stahují ve kvaltu sotva se k ránu proberou tak celý den pak proserou večer se zase ožerou i není divu že Angela studenou válku podělá tak jako Áda předchozí vítězství Němcům nehrozí protože sotva se proberou... |


