zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.07.2015 - 10:23
vavaoko: Znám to. Někdy to bolí. Ale díky za každé ráno.
Jinak mám jen pouhé ST |
09.07.2015 - 05:33
řeka: žiješ a dobře píšeš, s úsměvem do dalšího rána
ST. |
09.07.2015 - 05:21
ttragelaf: písek z kamení, kousek znamení
|
08.07.2015 - 23:06
René Vulkán: k střepu střep
v celek slep hrnek od sádla nebo zrcadla málem že jsem neoslep ps to je jen asociace bez souvislostí s dějem |
08.07.2015 - 23:02
|
08.07.2015 - 23:00
|
08.07.2015 - 22:58
René Vulkán: natlakováno
|
08.07.2015 - 19:53
Kapka: v klidu to dopelichám... :-)))))
Souhlasím. Jak ty to umíš (cokoli!) vyjádřit, to je neskutečné. ST |
08.07.2015 - 19:46
|
08.07.2015 - 18:38
|
08.07.2015 - 18:30
Kapka: ST
|
08.07.2015 - 18:29
Kapka: miluji řeky
ST |
07.07.2015 - 14:44
labuť: Vzomínám i zapomínám... ale na co? :-D
|
07.07.2015 - 10:20
jc senior: čas mění se, přímo letí
nový Áda na tribuně přece nejsme fašisti v nároďáku na hřišti (arijský hráč asi stůně) fotbalista černé pleti ??? |
07.07.2015 - 08:42
básněnka: smrt je prý jenom začátek, co je vlastně tak černýho na tom slově, často přemýšlím, zda podobá se jenom sově a nebo mně, co vlastně jsem, ženská a nebo jen černá...
Smrt..je jen začátek, jen plačky jsou za tulačky ...bez kosy |
07.07.2015 - 08:40
básněnka: svoboda je přece v nás...
|
07.07.2015 - 08:39
básněnka: svět je pořád stejnej, plnej nenávisti, kde jsou ty s křížem? Výpravy to jistí, upalte jiný, že jo Janku, Kostnice z Afriky a maso na kahánku...
že jsme prej lidi, kříž, půlměsíc a modlitební zvonky, i zvířata to vidí, jak se zabíjíme navzájem...hej, jen pišme básně, jak je nám bezpečno s protesty a krásně hej! |
07.07.2015 - 08:36
básněnka: že je celá
nevzpomněla na náruč mužskou... až bude vejpůl bez líbání možná že bude plout stejně bloud co ztratil obinadla... už padla nafurt k zbláznění! |
07.07.2015 - 08:34
básněnka: tvá řeka svádí...Podpis: Vltava :-)
|
07.07.2015 - 08:33
básněnka: primárně nemám ráda rasistický texty...no jo, něco je prohnilé všude, jinak by asi nikam neutíkali, ne?
|


