zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
09.07.2015 - 10:23
vavaoko: Znám to. Někdy to bolí. Ale díky za každé ráno.
Jinak mám jen pouhé ST
09.07.2015 - 05:33
řeka: žiješ a dobře píšeš, s úsměvem do dalšího rána
ST.
09.07.2015 - 05:21
ttragelaf: písek z kamení, kousek znamení
08.07.2015 - 23:06
René Vulkán: k střepu střep
v celek slep

hrnek od sádla
nebo zrcadla

málem že jsem
neoslep

ps
to je jen asociace bez souvislostí s dějem
08.07.2015 - 23:02
René Vulkán: pecka
pecka

nebo více?

peckovice!
08.07.2015 - 23:00
René Vulkán: tahle
důvěrně mi tyká
jak se mně dotýká

a tiká
v ní
romantika
08.07.2015 - 22:58
René Vulkán: natlakováno
08.07.2015 - 19:53
Kapka: v klidu to dopelichám... :-)))))
Souhlasím. Jak ty to umíš (cokoli!) vyjádřit, to je neskutečné. ST
08.07.2015 - 19:46
Kapka: Skvělé... Obdiv STálý!
...mne v světě víc nic nechybí
...
08.07.2015 - 18:38
Kapka: ST ✩✩✩
svět je papiňák
a vono bude
..ňák!
08.07.2015 - 18:30
Kapka: ST
08.07.2015 - 18:29
Kapka: miluji řeky
ST
07.07.2015 - 14:44
labuť: Vzomínám i zapomínám... ale na co? :-D
07.07.2015 - 10:20
jc senior: čas mění se, přímo letí
nový Áda na tribuně
přece nejsme fašisti
v nároďáku na hřišti
(arijský hráč asi stůně)
fotbalista černé pleti
???
07.07.2015 - 08:42
básněnka: smrt je prý jenom začátek, co je vlastně tak černýho na tom slově, často přemýšlím, zda podobá se jenom sově a nebo mně, co vlastně jsem, ženská a nebo jen černá...

Smrt..je jen začátek, jen plačky jsou za tulačky ...bez kosy
07.07.2015 - 08:40
básněnka: svoboda je přece v nás...
07.07.2015 - 08:39
básněnka: svět je pořád stejnej, plnej nenávisti, kde jsou ty s křížem? Výpravy to jistí, upalte jiný, že jo Janku, Kostnice z Afriky a maso na kahánku...

že jsme prej lidi, kříž, půlměsíc a modlitební zvonky,
i zvířata to vidí, jak se zabíjíme navzájem...hej, jen pišme básně, jak je nám bezpečno s protesty a krásně hej!
07.07.2015 - 08:36
básněnka: že je celá
nevzpomněla
na náruč
mužskou...

až bude vejpůl
bez líbání
možná že bude plout
stejně bloud
co ztratil obinadla...


už padla nafurt
k zbláznění!
07.07.2015 - 08:34
básněnka: tvá řeka svádí...Podpis: Vltava :-)
07.07.2015 - 08:33
básněnka: primárně nemám ráda rasistický texty...no jo, něco je prohnilé všude, jinak by asi nikam neutíkali, ne?
1 ... 428|429|430|431|432|433|434|435|436 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku