zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.08.2015 - 16:13
|
10.08.2015 - 16:08
Mario de Janeiro: Rasově nečisté západní státy
vsadily na jisté reprezentanty ženy i muži tmavou mají kůži honí se pro slávu bledých tváří zlato jim na hrudi pěkně září...ST! |
10.08.2015 - 12:46
|
09.08.2015 - 14:11
Mario de Janeiro: tak se mi zdá
že dneska ti dá.. |
07.08.2015 - 21:03
Špáďa: Áno, komisi, barde, vedro morde vedrabisimo koná! :-/
|
07.08.2015 - 20:23
Špáďa: Tvá lyrika má vždycky šmrnc,
ať jsem se sklouz či po ní drnc! V tuhé to zimě zahřeje a teď zchladí jak závěje. |
07.08.2015 - 12:49
Mario de Janeiro: však už brzy začneš blouznit o zimě...
|
07.08.2015 - 12:45
Mario de Janeiro: možná ti o to neběží
však verše tvé vždy osvěží... |
07.08.2015 - 12:13
obaleč jabloňový: ST :-)
|
07.08.2015 - 10:52
Květka Š.: trochu ochladila ta Ladovská zima...
parádní eSTéčko!!! |
06.08.2015 - 23:12
René Vulkán: ... při přečtení Ladovská zima - mi klesla tělesná teplota z horečky na zvýšenou teplotu
dík |
06.08.2015 - 18:11
řeka: vedro měkne škebli, v zimě zase zamrzá...tak kdy já vlastně myslím?
ST. |
05.08.2015 - 20:02
Lilith: Rozpuštěně rozpustilá vedrózní neochlazenost... taky blbnu :-)
ST* |
05.08.2015 - 17:00
krizekkk: V hicu se blbne... ;-)
|
05.08.2015 - 14:32
TetaKazi: Jen ST* - víc v tomhle vedru nezvládnu..
|
05.08.2015 - 12:57
vavaoko: Také je mi hic. Ale zimu nemusím.
Tobě ST |
05.08.2015 - 09:54
Kapka: Já bych souhlasila s Vulkánem, bez debat ST.
|
05.08.2015 - 04:46
ttragelaf: st... nějak se mi v srpnu připopletlo slovo pranájáma
místo propánajána... nějakej sanskrt, či co, že ? |
05.08.2015 - 04:44
ttragelaf: :-)
|
04.08.2015 - 22:57
Lota: ST
:-) |


