zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
10.08.2015 - 16:13
Mario de Janeiro: ...ještě to dopíchám
pak v klidu dodýchám
ST!
10.08.2015 - 16:08
Mario de Janeiro: Rasově nečisté západní státy
vsadily na jisté reprezentanty
ženy i muži tmavou mají kůži
honí se pro slávu bledých tváří
zlato jim na hrudi pěkně září...ST!
10.08.2015 - 12:46
Mario de Janeiro: nastalo sucho
řeka se svlékla z vody
naříká kanoe
nemůže na závody...
09.08.2015 - 14:11
Mario de Janeiro: tak se mi zdá
že dneska ti dá..
07.08.2015 - 21:03
Špáďa: Áno, komisi, barde, vedro morde vedrabisimo koná! :-/
07.08.2015 - 20:23
Špáďa: Tvá lyrika má vždycky šmrnc,
ať jsem se sklouz či po ní drnc!
V tuhé to zimě zahřeje
a teď zchladí jak závěje.
07.08.2015 - 12:49
Mario de Janeiro: však už brzy začneš blouznit o zimě...
07.08.2015 - 12:45
Mario de Janeiro: možná ti o to neběží
však verše tvé vždy osvěží...
07.08.2015 - 12:13
07.08.2015 - 10:52
Květka Š.: trochu ochladila ta Ladovská zima...
parádní eSTéčko!!!
06.08.2015 - 23:12
René Vulkán: ... při přečtení Ladovská zima - mi klesla tělesná teplota z horečky na zvýšenou teplotu
dík
06.08.2015 - 18:11
řeka: vedro měkne škebli, v zimě zase zamrzá...tak kdy já vlastně myslím?
ST.
05.08.2015 - 20:02
Lilith: Rozpuštěně rozpustilá vedrózní neochlazenost... taky blbnu :-)
ST*
05.08.2015 - 17:00
krizekkk: V hicu se blbne... ;-)
05.08.2015 - 14:32
TetaKazi: Jen ST* - víc v tomhle vedru nezvládnu..
05.08.2015 - 12:57
vavaoko: Také je mi hic. Ale zimu nemusím.
Tobě ST
05.08.2015 - 09:54
Kapka: Já bych souhlasila s Vulkánem, bez debat ST.
05.08.2015 - 04:46
ttragelaf: st... nějak se mi v srpnu připopletlo slovo pranájáma
místo propánajána... nějakej sanskrt, či co, že ?
05.08.2015 - 04:44
04.08.2015 - 22:57
Lota: ST
:-)
1 ... 424|425|426|427|428|429|430|431|432 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku