zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.07.2015 - 17:36
Lilith: Mám ráda řek zpěv... :-)
ST |
05.07.2015 - 16:15
krizekkk: píšust
|
05.07.2015 - 14:38
hanele m.: na mne nejvíc zapůsobila ta první, ale ne že ty ostatní by se mi nelíbily :o)
|
04.07.2015 - 11:08
Květka Š.: ST... :-)
|
03.07.2015 - 21:39
ttragelaf: :-) st
|
03.07.2015 - 14:03
Psavec: Řeky pláčou, že mají málo vody, ST.
|
03.07.2015 - 11:38
vavaoko: Mám rád řeky. Řeky, stromy a ženy. Mají spoustu společných vlastností. A také rád čtu Tvé věci.
ST |
03.07.2015 - 11:11
vavaoko: Někdy jsem rád, že jsem v penzi. Nečeká nás nic dobrého.
Tobě ST |
03.07.2015 - 05:07
Kajuta: ST .)
|
03.07.2015 - 00:01
libour: pobyt u řek neodřeknu ST
|
02.07.2015 - 23:38
|
02.07.2015 - 21:39
řeka: mně velmi sympatická báseň, řeka je jako život, teče a teče stále dopředu
ST* |
02.07.2015 - 19:59
Lilith: ST ;-)
|
02.07.2015 - 19:57
Lilith: Tak tak... ST
|
02.07.2015 - 13:05
vavaoko: Mám jen ST
|
02.07.2015 - 11:36
libour: zamyšlené ST
|
01.07.2015 - 20:03
detektor: ST
|
01.07.2015 - 16:13
krizekkk: Tvořili jste pár...páreček. ;-)
|
01.07.2015 - 13:46
Květka Š.: ST....
|
01.07.2015 - 05:44
řeka: není obinadel na lásku, jen smutek zůstane
ST. |


