zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.07.2015 - 20:12
|
20.07.2015 - 08:10
|
20.07.2015 - 08:04
|
20.07.2015 - 01:59
|
20.07.2015 - 00:50
|
20.07.2015 - 00:25
Špáďa: Dál se, kámo, řídím hesly:
Nejlepší je utéct z jeslí, kde tě voděj na kšírách. Jen se nebát, žádnej strach. |
20.07.2015 - 00:21
Špáďa: Náš svět stále zvládá kličku
schovat všechno pod pokličku. Dopadne to vždycky ňák… V ráji buchne papiňák. |
20.07.2015 - 00:03
Špáďa: Na to co zapomněla, nezapomněla…
|
11.07.2015 - 18:16
Mario de Janeiro: mám duši celou vod asfaltu/ co odtrhlo mé Ferari/
spěchám, tak pucuju ji v kvaltu/ švýcarským frankem, librou, dollary... |
10.07.2015 - 23:53
|
10.07.2015 - 21:08
|
10.07.2015 - 20:35
krizekkk: Jo, každé ráno bojuji sám se sebou, na svět kašlu. ST
|
10.07.2015 - 08:36
Kapka: STřípek nostalgie ve mně vzbudila tvá slova...
|
10.07.2015 - 07:18
sailorr: ...k čemu jsou vlastně rychlí koně??? Z čistě praktického hlediska, už jen pro gamblery.
ST v klusu, pro radost |
09.07.2015 - 18:32
Lilith: Každý ráno...
ST |
09.07.2015 - 17:05
J.F.Julián: líbí se mi
St |
09.07.2015 - 16:28
Květka Š.: též...ST...
|
09.07.2015 - 16:20
Kajuta: ST .)
|
09.07.2015 - 13:33
sailorr: Musel jsem se sem vrátit, kolego. K modré ( vaší ) variantě a k té živé, velmi živé kulise též. Dlouho jsem nebyl přítomen a tak si letní Krumlov vychutnávám. Vaši sbírku pak jako aperitiv k letnímu menu :)
|
09.07.2015 - 11:54
libour: díky za každé nové ráno ...ST :-)
|


