zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
30.06.2015 - 22:36
sailorr: Tak jo, na chvilku.
a.j.
30.06.2015 - 22:29
Ringo: Nezapomněl jsem, že jsem ti chtěl dílko pochválit. Tak to ted v roce 2015 činím. :-)
30.06.2015 - 22:19
Mirka Hedbávná: Nezapomeň:)
30.06.2015 - 22:04
Lota: .
na světě není obinadla...
.
30.06.2015 - 12:29
labuť: Vždycky zůstanu v úžasu... i po dlouhý době, stále jsi borec! :-)
29.06.2015 - 00:26
libour: ST
28.06.2015 - 12:04
Květka Š.: ňák bylo ňák bude...ST...
28.06.2015 - 06:22
řeka: aktuální...sakra pravdu píšeš
ST.
27.06.2015 - 20:48
sailorr: Kuskus, kebab, kozí bobky. Však za chvíli budem krotký.
A k tomu nám dopomáhej Alláh.
27.06.2015 - 20:31
Kajuta: Puf puf... ST
27.06.2015 - 17:02
krizekkk: Smrt, jen 4 písmena...
27.06.2015 - 16:56
krizekkk: Jednoznačný ST.
27.06.2015 - 16:44
krizekkk: Umíš. Ty víš. ST
27.06.2015 - 15:44
Ludvík Brejer: 88 x ST :-D
27.06.2015 - 10:32
René Vulkán: původně jsem si myslel, že okopíruju do komentu pár veršů, které mě dostaly

ale při bližším ohledání jsem zjistil, že by to bylo skoro všechno
27.06.2015 - 08:44
sailorr: Asi to bude znít divně, ale je to takové nad ránem hebké. Maxim by samozřejmě použil vvýrazu - ustálené, přiměřeně pevné a konzistentní :)
a.j. a sláva kšírám na věšácích
27.06.2015 - 02:36
Špáďa: Rozehráls parádní variace!
Proto je proč se k Tobě vracet!
27.06.2015 - 02:31
Špáďa: Od mámy a nebo z dači
řídil firmu ovladači...

      Pak vypli proud (firem války...?)
      A chcíply mu filiálky :-)
26.06.2015 - 18:35
Lilith: fajfkus dýmus :-)
ST
26.06.2015 - 17:23
1 ... 430|431|432|433|434|435|436|437|438 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku