zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.06.2015 - 22:36
sailorr: Tak jo, na chvilku.
a.j. |
30.06.2015 - 22:29
Ringo: Nezapomněl jsem, že jsem ti chtěl dílko pochválit. Tak to ted v roce 2015 činím. :-)
|
30.06.2015 - 22:19
Mirka Hedbávná: Nezapomeň:)
|
30.06.2015 - 22:04
|
30.06.2015 - 12:29
labuť: Vždycky zůstanu v úžasu... i po dlouhý době, stále jsi borec! :-)
|
29.06.2015 - 00:26
libour: ST
|
28.06.2015 - 12:04
Květka Š.: ňák bylo ňák bude...ST...
|
28.06.2015 - 06:22
řeka: aktuální...sakra pravdu píšeš
ST. |
27.06.2015 - 20:48
sailorr: Kuskus, kebab, kozí bobky. Však za chvíli budem krotký.
A k tomu nám dopomáhej Alláh. |
27.06.2015 - 20:31
Kajuta: Puf puf... ST
|
27.06.2015 - 17:02
krizekkk: Smrt, jen 4 písmena...
|
27.06.2015 - 16:56
krizekkk: Jednoznačný ST.
|
27.06.2015 - 16:44
krizekkk: Umíš. Ty víš. ST
|
27.06.2015 - 15:44
Ludvík Brejer: 88 x ST :-D
|
27.06.2015 - 10:32
René Vulkán: původně jsem si myslel, že okopíruju do komentu pár veršů, které mě dostaly
ale při bližším ohledání jsem zjistil, že by to bylo skoro všechno |
27.06.2015 - 08:44
sailorr: Asi to bude znít divně, ale je to takové nad ránem hebké. Maxim by samozřejmě použil vvýrazu - ustálené, přiměřeně pevné a konzistentní :)
a.j. a sláva kšírám na věšácích |
27.06.2015 - 02:36
Špáďa: Rozehráls parádní variace!
Proto je proč se k Tobě vracet! |
27.06.2015 - 02:31
Špáďa: Od mámy a nebo z dači
řídil firmu ovladači... Pak vypli proud (firem války...?) A chcíply mu filiálky :-) |
26.06.2015 - 18:35
Lilith: fajfkus dýmus :-)
ST |
26.06.2015 - 17:23
ttragelaf: :-)
|


