zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
04.08.2015 - 22:33
Kajuta: ST
03.08.2015 - 21:14
Lilith: Guma z praku vytahaná... jako by v tom bylo všechno... vono mě to tak nějak nostalgicky vzalo... ;-)
ST
03.08.2015 - 16:21
krizekkk: Já Tě nemiluju, ale rád čtu. :-) ST
03.08.2015 - 13:50
libour: píšeš letně
verše jsou vzletné..........ST--- jako vždy jsem si pošmák :-)
03.08.2015 - 11:29
vavaoko: Guma u praku vytahaná, jako ta od trenýrek. Boty ošlapaný. Vybitá okna v domech bývalých krasavic.
Ale vzpomínky zůstaly. A To je fajn.
Mám jen ST
03.08.2015 - 10:55
Květka Š.: ST... ;-)
03.08.2015 - 10:54
Lota: .
jo zengáče
toho já miluju
je to miSTr slova umu
.
03.08.2015 - 08:36
René Vulkán: zengáče mám nejrači
tomu žádnej nestačí

když veršíky rozleje
vohýbaj se koleje

... pak si hraje na cvoci
a na žraloci

https://www.youtube.com/watch?v=VQEc2rrtXQI
02.08.2015 - 23:50
Ringo: Možná je to vskutku tak,
že tvůj dříve obávaný prak
už nemá v dobrém stavu gumu,
však píšeš o tom s dávkou umu. 
02.08.2015 - 21:27
Kajuta: ST
01.08.2015 - 14:57
Siorak: :-)
01.08.2015 - 11:49
01.08.2015 - 08:15
obaleč jabloňový: ST :-) krásné!
31.07.2015 - 23:44
Špáďa: Dovedeš léto slovem nádherně provonět…
31.07.2015 - 21:32
Lilith: Epesnímu létu ST* - tohle slovo jsem už předlóóóuho neslyšela :-)
31.07.2015 - 11:59
Kapka: Skvělé, příjemné, báječné... veliké ST
30.07.2015 - 19:32
libour: dobrééé.....ST
30.07.2015 - 18:46
krizekkk: Fajná. ST
30.07.2015 - 10:47
Květka Š.: no ano,letní ST je dáno... :-)
30.07.2015 - 10:27
vavaoko: Já mám jen ST.
1 ... 425|426|427|428|429|430|431|432|433 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku