zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.08.2015 - 22:33
Kajuta: ST
|
03.08.2015 - 21:14
Lilith: Guma z praku vytahaná... jako by v tom bylo všechno... vono mě to tak nějak nostalgicky vzalo... ;-)
ST |
03.08.2015 - 16:21
krizekkk: Já Tě nemiluju, ale rád čtu. :-) ST
|
03.08.2015 - 13:50
libour: píšeš letně
verše jsou vzletné..........ST--- jako vždy jsem si pošmák :-) |
03.08.2015 - 11:29
vavaoko: Guma u praku vytahaná, jako ta od trenýrek. Boty ošlapaný. Vybitá okna v domech bývalých krasavic.
Ale vzpomínky zůstaly. A To je fajn. Mám jen ST |
03.08.2015 - 10:55
Květka Š.: ST... ;-)
|
03.08.2015 - 10:54
|
03.08.2015 - 08:36
René Vulkán: zengáče mám nejrači
tomu žádnej nestačí když veršíky rozleje vohýbaj se koleje ... pak si hraje na cvoci a na žraloci https://www.youtube.com/watch?v=VQEc2rrtXQI |
02.08.2015 - 23:50
Ringo: Možná je to vskutku tak,
že tvůj dříve obávaný prak už nemá v dobrém stavu gumu, však píšeš o tom s dávkou umu. |
02.08.2015 - 21:27
Kajuta: ST
|
01.08.2015 - 14:57
Siorak: :-)
|
01.08.2015 - 11:49
la loba: ST
|
01.08.2015 - 08:15
obaleč jabloňový: ST :-) krásné!
|
31.07.2015 - 23:44
Špáďa: Dovedeš léto slovem nádherně provonět…
|
31.07.2015 - 21:32
Lilith: Epesnímu létu ST* - tohle slovo jsem už předlóóóuho neslyšela :-)
|
31.07.2015 - 11:59
Kapka: Skvělé, příjemné, báječné... veliké ST
|
30.07.2015 - 19:32
libour: dobrééé.....ST
|
30.07.2015 - 18:46
krizekkk: Fajná. ST
|
30.07.2015 - 10:47
Květka Š.: no ano,letní ST je dáno... :-)
|
30.07.2015 - 10:27
vavaoko: Já mám jen ST.
|


