zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.08.2015 - 21:43
Lilith: ST
|
18.08.2015 - 19:59
ttragelaf: krásné, až sem sa 17x ubreptl
|
18.08.2015 - 19:31
vavaoko: Paternoster podobojí lidi vozí do kola. Neptejme se zda je lepší Sodoma či Gomora.
Mám jen ST |
18.08.2015 - 18:57
Ringo: V díle máš i oběžný výtah,
ty ses hochu zase vytáh. |
18.08.2015 - 18:17
Kapka: Kýho výra, mudrlantem?
Nepopírám, mele pantem! Moje víra, řeknu ráda, skutečně ty jsi mudrc, básně skládáš výtečně! ST |
18.08.2015 - 17:37
básněnka: Možná jsi oboje , výr s peřím mudrlanta...tak co je lepší , cola a nebo fanta...?
|
18.08.2015 - 15:58
zenge: ¡ɯǝs ɾnɯ ǝʇsɾ ɯǝsʌ ʎʞıp
|
18.08.2015 - 11:00
Mario de Janeiro: a ta ohnivá sežehne tě...ST!
|
17.08.2015 - 14:17
básněnka: Kapka nostalgie když srpen z praku pije prach, okna jsou vybitá a kde maj kluci strach?
|
17.08.2015 - 14:14
básněnka: Vedro přišlo a přineslo si zbraně, povidá barde, hrr na ně...:-)
|
17.08.2015 - 14:11
básněnka: Lásku nám dala vyšší moc, tak za ni díky...moc!
|
17.08.2015 - 14:09
básněnka: Jsi českej indián...vzpomínáš, nejen sám...idylka z posečený trávy, ne nechci zapomenout a vyhnat si ji z hlavy...
|
17.08.2015 - 14:05
básněnka: Léto má svoje galerie, suší v nich hubu, ale taky pije...:)
|
17.08.2015 - 14:03
básněnka: Připadá mi, že život je tak nějak obyčejně krásnej
|
17.08.2015 - 11:46
|
16.08.2015 - 00:01
Mario de Janeiro: nač sebou plnou tornu rvát
když čtvrtka je tak akorát...ST! |
15.08.2015 - 13:32
Mario de Janeiro: ...a moje srdce znělo
jak zvony v Remeši kde chybí tvoje tělo čas bolest neřeší..ST! |
15.08.2015 - 13:28
Mario de Janeiro: časem národ trochu ztmavne
a barve se vyrovná nikdo ani nepozná že jsme šlápli do hovna...ST! |
14.08.2015 - 20:07
|
14.08.2015 - 18:11
|


