zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.09.2015 - 14:13
Zasr. romantik: detektor: Až my všichni dohromady toho napíšeme tolik jako zenge sám, možná to taky budeme umět.
A nebo taky ne! :o)) ST*! |
13.09.2015 - 13:57
Kajuta: něžné to. :)
ST |
13.09.2015 - 10:51
detektor: Kdo oči nezavřel
nikdy nic neviděl protože snění je cestou k vyprávění.... Nevím sice jak to děláš, ale dobře to děláš...:-))ST |
13.09.2015 - 10:50
|
13.09.2015 - 10:48
vavaoko: Dobrý den!
A ST |
12.09.2015 - 18:25
Mario de Janeiro: nechci žádnou nemocnici
v přírodě mám pomocnici...ST! |
10.09.2015 - 21:13
|
10.09.2015 - 20:36
sailorr: Jenom jestli vono se neřekne allahu akbar rusky nas mnogo....lingvista nejsem
|
10.09.2015 - 19:53
J.F.Julián: St
|
10.09.2015 - 19:33
drsnosrstej kokršpaněl: :) pane klasiku, ...
|
10.09.2015 - 17:23
Veru: ST hlavne za toto:
S akuvrtem ortoped nad koleno si mne sed šestka vrták trochu tupý ordinací lítaj chlupy prosím boha, vzývám lunu nebylo to pro korunu. To mi smichy temer slza ukapla |
10.09.2015 - 17:13
jc senior: Raději nestonat a číst tvoje básně!!
** |
10.09.2015 - 16:37
enigman: proč sou vlastně nemocnice na kraji?...
|
10.09.2015 - 14:55
Květka Š.: Dobrý... :-) ...ST
|
10.09.2015 - 09:19
vavaoko: Jsi pro mne dobrý doktor. Já jsem se velice bavil.
Mám jen ST |
10.09.2015 - 07:14
básněnka: Kudy chodí, tudy léčí, zb vzal to ztečí...:-)
|
09.09.2015 - 22:44
Lilith: :-))
ST |
09.09.2015 - 22:39
Zasr. romantik: To je prima úroda
však trochu ve mě zahlodá pochybnost zdali ten tvůj akuvrt ... A dál už mne napadají jen sprosťárny Tak radši ST* a doST! |
09.09.2015 - 19:39
Květka Š.: DOBRÝ....ST...
|
09.09.2015 - 19:30
Ringo: Výborný bílý černý humor.
Co by asi na tvá slova řekl skvělý primář Sova, nikdy nebral (víc než tuším) v bílém plášti Mirek Dušín. |


