zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.09.2015 - 23:08
libour: no opět jsem si pošmák ... co dodat ---ST :-)
|
14.09.2015 - 22:40
Kajuta: tiché ST...
|
14.09.2015 - 22:34
Kapka: S předcházejícími souhlasím. ST
|
14.09.2015 - 22:23
Dota Slunská: ráno, raníčko! :)
|
14.09.2015 - 21:52
zenge: děkuji Vám, Děti mé!
;-) |
14.09.2015 - 21:52
vavaoko: Seš dobrej. Moc dobrej. ST
|
14.09.2015 - 21:46
detektor: Velmi si užívám Tvých slov...ST
|
14.09.2015 - 12:52
Květka Š.: dobrý,dobrý...ST
|
14.09.2015 - 12:50
libour: tvoje psaní mě baví....ST*
|
14.09.2015 - 11:09
la loba: Jsem ráda když mám asponˇchvilenku přečíst si něco od Tebe můj nejmilejší básníku
|
14.09.2015 - 10:10
Amelie M.: nemůžu si pomoct, ale na první čtení na mě působila tak trošku jako umírací.. :) při druhým jsem to asi pochopila líp.. a jo, líbí.. jen mám problém jako krizekkk.. taky jsem moc nepobrala předposlední verš :-) jinak líbí.. zvlášť ta první čáST
|
14.09.2015 - 09:47
enigman: mě právě polechtala průtrž mračen...nemusím se koupat...dobrý den
|
13.09.2015 - 23:34
František: Líbilo
|
13.09.2015 - 21:03
Lilith: Nádhera...
ST |
13.09.2015 - 20:22
krizekkk: Obě fajn. Trošku nerozumím předposlednímu veršíku, ale asi můj problém. st
|
13.09.2015 - 19:49
Psavec: ST.
|
13.09.2015 - 19:49
Psavec: Léčíš smíchem, ST.
|
13.09.2015 - 19:48
Psavec: Bomba, ST.
|
13.09.2015 - 15:31
básněnka: dík za to přání, je sluneční vání:-)
|
13.09.2015 - 14:46
Ringo: Spouštím ihned velký nářek,
nezdravíš mne, věc je jistá, jsem holt silný bigamista, vstávám já a ženských párek. ;-) |


