zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
08.09.2015 - 01:13
Špáďa: Jsou hladiny, co stoupají,
a dna, co klesají...
V životě kolikrát
se tě ni neptají
a pak tě vysají...
navíc i zdeptají...
08.09.2015 - 00:50
Špáďa: Sumci supééér! A pobavilo vše.
07.09.2015 - 20:52
Ludvík Brejer: K neuvěření :-D ST
07.09.2015 - 17:08
Květka Š.: :-) ... ST ...
07.09.2015 - 16:55
krizekkk: Nalej více slivovice...
07.09.2015 - 12:08
Mario de Janeiro: podzim je travestita
v převleku zimu vítá
barevný šat
mlhavou vlečku
v náruči nese plnou bečku...
07.09.2015 - 12:00
Psavec: Za podzimní dámu, ST.
07.09.2015 - 08:01
enigman: jdu si vykloktat en...
07.09.2015 - 01:59
Amelie M.: jj.. pěkné.. ;)
07.09.2015 - 01:46
Amelie M.: zajímavej a přitažlivej pokus.. ;) ST!
07.09.2015 - 00:01
Ringo: Podzim, ta babička, chystá si norka,
ví, že se ochladí, přestanou horka.
06.09.2015 - 23:29
Kapka: ST
Nespěchám raději do podzimu
já ještě netoužím míti zimu
tuším už ale nesmírnou krásu
až tóny tklivé zbarví krajinu
a mě rozjitří smutné dámy sten
vím, že ani steskem nezahynu
i když bude o tolik kratší den...
06.09.2015 - 22:33
Amelie M.: ehm.. jasně, ona je to nová báseň, proto se ty tipy moc nerozjely ještě.. booože, já si sedím na vedení :D promiň..
06.09.2015 - 22:30
libour: ST.....tvoje tvorba
pekne ctiva
kdyz clovek
ze vseho chcipa
pusobi jak voda ziva
06.09.2015 - 22:30
Amelie M.: tak málo tipů??? :-/ krásný.. zvlášť ten první úsek.. já podzim miluju.. a odpouštím ti, že ty ho tu lehce haníš.. protože ho haníš celkem hezky :-)) ST
06.09.2015 - 21:06
06.09.2015 - 20:58
06.09.2015 - 19:23
Lilith: Mám to město moc ráda a často se vracím, pobavil mne tvůj pohled... :-)
ST
06.09.2015 - 12:02
Květka Š.: ST... :-)
05.09.2015 - 23:19
René Vulkán: Krumloviny
z mlhoviny
vylezly
Zengoviny
1 ... 415|416|417|418|419|420|421|422|423 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku