zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.09.2015 - 18:08
Kajuta: Mne dostal ten akuvrt, ten nejvíc. :))
ST |
09.09.2015 - 17:59
detektor: :-)kam ty na to chodíš....ST...:-)
|
09.09.2015 - 17:51
libour: :-)) ST
|
09.09.2015 - 17:42
krizekkk: Paní doktorko, vy jste doktorka? A věříte v Boha?...
|
09.09.2015 - 09:29
la loba: Nářez!:-)
|
09.09.2015 - 07:09
enigman: občas taky blbnu ale radši do kýblu...
|
08.09.2015 - 22:37
libour: véééélíííííkýýýýýýýýýýý ST
|
08.09.2015 - 21:27
vavaoko: Já mám jen ST
|
08.09.2015 - 21:17
Amelie M.: prosím o zvukovou nahrávku :D parádní.. jen se to sype :)
|
08.09.2015 - 20:33
Ringo: Jazyk strč si...(kam asi...),
už se blíží Kamazy! ;-) |
08.09.2015 - 19:41
Lota: Kajuta:
jsi mě rozesmál :-)))))) |
08.09.2015 - 19:40
Kajuta: brzy, jazyk, nazývat, Ruzyně, Rusové, Rusíni... co to kecám... ST :)
|
08.09.2015 - 19:39
|
08.09.2015 - 19:30
detektor: ST
|
08.09.2015 - 18:22
|
08.09.2015 - 18:20
|
08.09.2015 - 17:47
krizekkk: st
|
08.09.2015 - 13:58
Lilith: ST v barvách listí... :-)
|
08.09.2015 - 09:20
la loba: ST posílám po větrných vírech -výrech---prostě posílám a vejrám
|
08.09.2015 - 07:37
básněnka: Podzim můžu, ten tvůj je krásně barevnej
|


