zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.09.2015 - 23:17
|
05.09.2015 - 23:15
René Vulkán: večer vyjdu do ulic
pod kabátem vůbec nic moje okrasa? mám děsnýho lofasa PS tahleta ujeťácky chlapská báseň mě zaujala |
05.09.2015 - 18:38
Psavec: Krumloviny se povedly, ST.
|
05.09.2015 - 16:58
ttragelaf: ST
třeba se zas začnou malovat ty džbánky |
05.09.2015 - 14:17
divoženka1: ST
|
04.09.2015 - 23:47
Ringo: Začal vát vítr od Vltavy,
najednou zázraky se dějí, zenge zved tuplák, slavnostně pravil: Od teďka piji rozvážněji. ;-) |
04.09.2015 - 23:10
pa100r: Ta druhá je supesuper...
|
04.09.2015 - 22:47
detektor: ST
|
04.09.2015 - 22:44
Kajuta: tiché ST...
|
04.09.2015 - 20:41
krizekkk: NaSTavilslaťkuhódněvysokoatojejendobře.
|
04.09.2015 - 20:12
vavaoko: Mám jen ST
|
04.09.2015 - 20:10
Mario de Janeiro: Svůj širák odhazuji v dál
I rozepínám plášť pak kord svůj tasím zvlášť však kdo by o něj stál snad kdyby lépe stál a zdatně šermoval...ST! |
04.09.2015 - 20:00
|
04.09.2015 - 19:55
libour: I ja se usmivam a medvedy pocitam snad dva,tri?
ST |
04.09.2015 - 19:54
Mario de Janeiro: mám pro vrchy návrh
ať své spory nevrší pro kdejaké návrší pak nemusí mít navrch..ST! |
04.09.2015 - 18:31
zenge: děkuji vám děti moje;-)
|
04.09.2015 - 15:16
|
04.09.2015 - 14:07
Květka Š.: ST
|
04.09.2015 - 14:05
Květka Š.: ST :-)
|
04.09.2015 - 10:35
vavaoko: Znám to tam dost dobře. Ale ducha města jsem ještě nenašel. Hrad je dominantou. Ostatní jen kulisou. Jen řeka a hrad. Mám to rád.
Tobě ST |


