zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.09.2015 - 23:27
libour: Mesto STa kras....
|
03.09.2015 - 22:52
|
03.09.2015 - 21:54
Lilith: Krumlov si vždycky žil po svém... ;-)
ST |
03.09.2015 - 21:10
detektor: Jsi pro mě vždy svátkem....A Tvé město mám v paměti....nádhera nesmírná..byl jsem tam již však velmi dávno...ST
|
03.09.2015 - 18:52
Ringo: S Gogolem pít zenge kluše,
chytrosti on není vzor, může přijít revizor kontrolovat mrtvé duše... ;-) |
03.09.2015 - 18:12
ttragelaf: ST
Krumlove ! I Ty ? |
03.09.2015 - 18:10
zenge: to sailorr: Napsalstohezky;-) Ď
|
03.09.2015 - 18:05
sailorr: Jednou mi kamarád daroval tričko s nápisem " shibari kata " ( i v japonštině) . Na mé straně cesty jsem byl náhle sám, u stolů v knajpách taky....čert ví, co to znamená, ale funguje to ;) A to tvé město, nádherné, mi žádné dolarovej rejžožrout či zbohatlík zpoza Uralu nemůže zkazit. Já tam byl totiž dřív :)) a na rozdíl od nich ho mám pod kůží a ne na Sdcard.
a.j. |
03.09.2015 - 15:05
sailorr: Na přednášky M.Kravčuka kdysi docházel nějaký Průša. Museli ho vyloučit. Nedalo se to :))
a.j. |
03.09.2015 - 13:02
Kajuta: tiché ST...
|
03.09.2015 - 11:08
libour: ST...:-D
|
03.09.2015 - 08:52
vavaoko: Já mám jen ST.
|
02.09.2015 - 21:08
krizekkk: Jako Lota. :-)
|
02.09.2015 - 20:35
|
02.09.2015 - 16:52
Kapka: ST
|
02.09.2015 - 08:25
Kajuta: ST
|
01.09.2015 - 22:36
ttragelaf: ST
|
01.09.2015 - 21:52
Lilith: ST
|
01.09.2015 - 20:02
Ringo: Nejen rakve z hobry,
i básně máš dobrý. |
01.09.2015 - 19:57
vavaoko: Je přepychem přemýšlet o tom, co stejně přijde. Ale ten přepych si můžeme občas dovolit.
Tobě ST |


