zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.09.2015 - 19:04
enigman: i ty vodomile...
|
22.09.2015 - 13:30
Květka Š.: :-) ... ST
|
22.09.2015 - 09:55
Lilith: Příběhům o vodě a rybách není nikdy konce... pěkně vyprávíš :-)
ST |
22.09.2015 - 02:25
František: Asi si taky nahodím
ST |
21.09.2015 - 22:04
vavaoko: Mám jen ST
|
21.09.2015 - 21:11
libour: ST
|
21.09.2015 - 21:00
Vorejs: ST tichým bláznům :)
|
21.09.2015 - 20:35
krizekkk: Drž se vody.
|
21.09.2015 - 20:28
Kajuta: ST .)
|
21.09.2015 - 20:11
detektor: Nádhera nádherná....ST...:-)
|
21.09.2015 - 19:05
Kapka: Jé, to zas je moc hezké a povedené, uchu mému příjemné, lebedím si, ST
|
21.09.2015 - 11:52
Květka Š.: ST...
|
20.09.2015 - 13:01
la loba: ST
|
20.09.2015 - 11:05
Psavec: Hospodské ST.
|
20.09.2015 - 07:32
krizekkk: Do němoty? Nee!
|
20.09.2015 - 07:19
krizekkk: Love hurts.
|
19.09.2015 - 23:09
Jana M.: Konečně krásná milostná poezie. Někdy to trvá ji tady najít.
ST |
19.09.2015 - 19:40
vavaoko: Jo. Hospody mají svou poetiku.
ST |
19.09.2015 - 10:56
detektor: Povedlo se Ti to, mám pocit prvorepublikového chasníka a žiji život...:-)ST
|
19.09.2015 - 10:05
Květka Š.: pěkný...ST...
|


