zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.09.2015 - 19:15
|
24.09.2015 - 18:37
vavaoko: Já mám zase jen ST
|
24.09.2015 - 18:23
Květka Š.: ST...dobrý... :-o)
|
24.09.2015 - 18:20
Květka Š.: ST... :-)
|
24.09.2015 - 17:00
krizekkk: Oczywiście ST.
|
24.09.2015 - 16:47
detektor: Nejdříve jsem si zanadával, neboť jsem myslel, že ten název je pokřik nějakého beduína....:-)no a potom jsem to přečetl jak oni pozpátku a od té doby již bylo vše hezké...ST...:-)
|
24.09.2015 - 16:33
krizekkk: On? Jako já? Co bych tam dělal? Řekni někomu jinýmu. ST
|
24.09.2015 - 09:47
Lilith: Nádhera...
ST |
24.09.2015 - 00:31
Kapka: ST
|
24.09.2015 - 00:10
pa100r: pssssST!
|
23.09.2015 - 19:57
vavaoko: Snad. ST
|
23.09.2015 - 19:44
Kajuta: tiché ST...
|
23.09.2015 - 19:43
René Vulkán: ach miluji vlnek linky,
když šplouchají o holinky a ráno sedá na vodách. ach milujem jízdu škunerem a nebo plachetnicí s Kevinem Costnerem my vodáci převelicí a kulomety můžou hřmět přes ten celej Vodní svět |
23.09.2015 - 19:36
René Vulkán: svěže zrýmovaný
|
23.09.2015 - 19:27
řeka: s láskou napořád spolu
ST. |
23.09.2015 - 19:24
Amelie M.: úžasně obrazotvorná, s atmosférou, nadýchaná.. ST
|
23.09.2015 - 18:57
libour: ST
|
23.09.2015 - 18:22
la loba: ST s láskou:-)
|
23.09.2015 - 17:34
detektor: ST s respektem..:-)
|
23.09.2015 - 11:18
la loba: S rybářema je sranda
ST |


