zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.09.2015 - 09:58
Lilith: Pitno, útulno s jojo pod okem... ;-) a ST k tomu
|
19.09.2015 - 09:49
Kajuta: všade dobře, v knajpě nejlíp...
ST |
18.09.2015 - 23:18
Levandule: ... o tom něco vím ;-)
|
18.09.2015 - 17:02
René Vulkán: tý brďo, ty už budešmít pomalu 1 000 básniček
kde porád bereš nápady a navíc takto dobrý???? |
18.09.2015 - 12:15
Lilith: Tohle téma - Egypt miluju, je to nádherný...
ST+Z |
18.09.2015 - 11:41
vavaoko: Mám jen ST
|
18.09.2015 - 11:17
la loba: A já furt proč mám tak počmáraný záda!!!
|
18.09.2015 - 07:11
enigman: no jistě...
|
17.09.2015 - 22:32
Kajuta: ST! .)
|
17.09.2015 - 21:44
Kapka: Jsem básní okouzlená
i deštěm do cypřišů a dobře se mi snívá takže ti eSTé píšu... Láska, ta musí být živá! |
16.09.2015 - 13:54
|
16.09.2015 - 10:01
Mario de Janeiro: zbývá jen dodat ST!!!!!!!!!!
|
16.09.2015 - 10:01
jc senior: Dobrý den s tvojí básní!
** |
16.09.2015 - 09:57
Mario de Janeiro: Prej pro vlastní zábavu
stoupl si svět na hlavu...ST! |
15.09.2015 - 21:11
Lilith: Mám jenom párek a dám ti dárek... ST (to je von) :)
|
15.09.2015 - 16:14
krizekkk: Tvůj osobitý STyl nezklame...
|
15.09.2015 - 11:11
enigman: sakra já mám jen vysočinu...
|
15.09.2015 - 11:06
la loba: Všichni už to řekli přede mnou ...ST
|
15.09.2015 - 09:22
Ringo: Zpráva z mé hlavy - tvoje dílko se mi moc líbí.
|
14.09.2015 - 23:13
sailorr: No jo, pane kolego, holt je tu nová doba. Dřívávějc by to bylo na all inclusive zájezd do Brixenu.
Ale teď je to zas a znova ST ! |


