zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.09.2015 - 21:48
Lilith: Jasan! ;-)
ST |
28.09.2015 - 21:08
Kajuta: ST ;-)
|
28.09.2015 - 19:13
detektor: ST
|
28.09.2015 - 17:41
la loba: ST
|
28.09.2015 - 15:49
krizekkk: Stobodov...
|
28.09.2015 - 13:11
vavaoko: Krásné vandrování.
ST |
28.09.2015 - 11:35
|
26.09.2015 - 23:42
Psavec: ST.
|
25.09.2015 - 19:26
Amelie M.: ((: ¡ʇs ˙˙nɹǝɟsoɯʇɐ ɹǝdns ıɾɐɯ ˙˙ɔıʌɾǝu ısɐ ʎlɐɾnɐz ǝɯ ıɹʇ ıupǝlsod
|
25.09.2015 - 18:14
jitka.svobodova: krásně se rýmuje a zní jako hudba.....ST
|
25.09.2015 - 16:43
Láska: Krásné...
ST |
25.09.2015 - 10:59
enigman: nebo Ona...
|
25.09.2015 - 10:43
enigman: jdu si zapogovat s červenou řepou...
|
25.09.2015 - 10:19
Lilith: Jů...
ST |
25.09.2015 - 08:32
René Vulkán: Dám si řízek
a piv moc velice ze špinavý sklenice až odvezou mě domů na rudle z hospody U nudle |
25.09.2015 - 03:25
řeka: zpěvné ST.
|
24.09.2015 - 23:32
libour: ST...
|
24.09.2015 - 22:20
Kajuta: ST .)
|
24.09.2015 - 21:20
Levandule: Tohle by měl číst Gabkin :-)
|
24.09.2015 - 19:31
Kapka: Já taky ST
|


