zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.11.2016 - 20:12
krizekkk: Žadonit o políbení? Nerad trpím... ST
|
21.11.2016 - 19:42
libour: eSTé...
|
20.11.2016 - 19:34
krizekkk: Lyže v listí nemá chybu.
|
20.11.2016 - 19:34
krizekkk: Jo, dnes se opravdu víc kecá a čumí do krabic, než dělá. Ale abych nse nás pracujích nedotkl... ST
|
19.11.2016 - 19:44
J.F.Julián: St
|
18.11.2016 - 18:33
Květka Š.: :-) ... ST
|
18.11.2016 - 17:32
|
18.11.2016 - 16:43
matousekKkrejca: ST*****
|
18.11.2016 - 13:11
|
18.11.2016 - 09:55
matousekKkrejca: ST***
|
18.11.2016 - 09:55
sailorr: V (po)hnutých chvílích listopadových si s Maximem vždy broukáme "troubit na trupety by se vám líbilo ! "
ST |
18.11.2016 - 09:46
sailorr: ...však ho často zmiňuješ a vsadil bych se, že to nahoře čte :)
Jako bych viděl ten nezřetelně pobavený úsměv |
18.11.2016 - 00:36
Tara: V té kavárně bych byla jak ryba ve vodě:-))) ST tobě, jako vždycky
|
17.11.2016 - 23:11
Ringo: Z mého hrdla se (obrazně) vydral pochvalný mruk.
Vypíchnul bych si pro sebe např. saponátovou flotilu. |
17.11.2016 - 22:59
libour: ST
|
17.11.2016 - 22:41
libour: ST :-)
|
17.11.2016 - 21:58
jitka.svobodova: ST***
|
17.11.2016 - 21:44
sailorr: ST
|
17.11.2016 - 20:57
Philogyny: Já jen ST...
|
17.11.2016 - 20:45
Květka Š.: **ST**
|


