zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.11.2016 - 20:46
Květka Š.: ST (*!*)...
|
27.11.2016 - 20:42
Květka Š.: :-)***ST***
|
27.11.2016 - 19:47
krizekkk: S vyznamenáním za chrabroST.
|
27.11.2016 - 18:47
Ringo: Vzpomenout ho chválí ringo,
ten tvůj Crosby je fakt Bingo(o)! A Tara má pravdu, svým výskytem v dílku jsem byl potěšen. To se tady na Libresu stalo myslím poprvé. ;-) |
27.11.2016 - 17:55
Kajuta: ST .)
|
27.11.2016 - 17:30
libour: doutníky byly, jsou a budou :-) ST
|
27.11.2016 - 17:25
Tara: Pěšky k Ringu se bude líbit Ringovi...já chválím předvánoční verše tvé:_)) a ST
|
27.11.2016 - 17:22
jitka.svobodova: Moja....moc pěkné, kouzelné, laskavé....ST
|
27.11.2016 - 14:57
ttragelaf: To je super...( voni už staŘÍ řÍmané si stěžovali, že zimy nejsou co bývaly),,(s)něžné ST
|
27.11.2016 - 11:37
Hazentla: tři jedničky (padesát) :)
|
27.11.2016 - 11:29
Kapka: To je super skvělé, moc se mi to líbí, celé, ST*
Že bůh už zrušil sněhy mě pěkně štve :-) |
27.11.2016 - 02:20
Špáďa: Do spirály dějin a času. Jenom nevím, je-li levo- anebo pravotočivá. Či se točí každou chvíli jinak nebo se jakkoli jinak šmodrchá...
A jestli příště, pokud si vzpomenu, si tě budu chtít přečíst, mrknu na hodinky a v době noční tě odložím na další den. S hlasitým úsměvem se špatně usíná, navíc hrozí, že vzbudím manželku a ta mi ještě nandá... {|;-)} |
27.11.2016 - 01:37
Zasr. romantik: Moc se mi líbí tvé "jakobynajednobrdopsané" básně, vždycky si tam najdu nějakou myšlenku nebo kousek, který pobaví nebo překvapí. A tvůj tvůrčí přetlak je obdivuhodný!
|
27.11.2016 - 01:27
Zasr. romantik: Svoboda bodá
své děti zbodla bodlem je kopla bodákem hnala prý nebudou jako oni ale jsou horší - hroši politický |
26.11.2016 - 21:55
Tara: STrašně výživná směska...a hezká-)))
|
26.11.2016 - 20:38
Dota Slunská: Je to zkrátka pravda už, že je vážně básník tenhle Zengebuš.
|
26.11.2016 - 17:43
Ringo: Opět mne překvapilo, jak se ti toho jen několika málo slovy podařilo hodně vyjádřit. ;-)
|
26.11.2016 - 15:59
Kapka: Nojo, zas to máš pěkný, ST
|
26.11.2016 - 14:49
libour: člověk malý ...český i moravský....toť naše bohatství ST
|
26.11.2016 - 14:33
jitka.svobodova: Budou nám mávat z mešity, strašná představa....ST
|


