zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.11.2016 - 07:46
Kajuta: ST
|
14.11.2016 - 23:40
Ringo: Toto hezké dílko má jediný malý kazíček – ani slůvko o Měsíci československo-sovětského přátelství... :-(
|
14.11.2016 - 23:39
libour: Lunám ST :-)
|
14.11.2016 - 22:20
Dota Slunská: Nádherná směsice života.
|
14.11.2016 - 22:05
vavaoko: Měsíční paráda,
Krása. ST |
14.11.2016 - 17:50
krizekkk: To se nemusí komentovat. :-) ST
|
14.11.2016 - 17:42
krizekkk: S nadhledem... ;-)
|
14.11.2016 - 17:30
krizekkk: Oslíčku, otřes se... :-))) Ale fšechny ST
|
14.11.2016 - 14:59
Psavec: Tahle směska se mi moc líbí, ST.
|
14.11.2016 - 14:44
libour: pecka.............ST :-)
|
14.11.2016 - 12:13
ttragelaf: ... tedy = tehdy u nás kdesi na vsi, kdysi, hned po té, co 17. listopad byl bezpečně bezpečný a už za něj nic nehrozilo, postavili na vsi Butik Sandra - aby jako taky bylo vidět, že sou pro tu revoluci
... ST |
14.11.2016 - 11:24
enigman: úplnej Ein kessel buntes...
|
14.11.2016 - 11:23
enigman: ještě že sedím...
|
14.11.2016 - 11:22
enigman: nějak jsem dostal chuť na maso...
|
14.11.2016 - 02:19
Špáďa: Rumunská, oslí, od Mohanu…
z těch doufám vyvanu, až dám vanu. Od Mohanu Kurd používal i kurt, aby mohl furt. Platil vždy rubl, aniž by zhubl. |
14.11.2016 - 02:04
Zasr. romantik: Fšechny jsou fein, ale 'ochcal u nás rantl vrat' je nesmírně poetický!
Žižka přijel rabovat nebo si brát zpátky možná nás chce rozprodat těžko bude sbírat zátky! |
13.11.2016 - 21:11
Květka Š.: ...ST...a jen tak...
|
13.11.2016 - 21:09
Květka Š.: ST)):-))
|
13.11.2016 - 19:39
Kajuta: ST .)
|
13.11.2016 - 19:13
Ringo: I z těch několika málo řádků si troufnu odhadnout, že by tu určitý talent mohl být… ;-) ;-)
|


