zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.11.2016 - 11:23
matousekKkrejca: Jako vždycky si Tě rád přečtu ST ;-)
|
11.11.2016 - 22:09
|
11.11.2016 - 22:08
Zasr. romantik: Umíš! Umíš psát s nadhledem nejen o lásce, politice, lidech, ale i o pornu. Klaním se, pane!
|
11.11.2016 - 22:08
Tara: Nejvíce Čaučesku...jsi vtipný, ST
|
11.11.2016 - 19:49
ttragelaf: .....?
|
11.11.2016 - 17:38
vavaoko: Potěšils mě. Děkuju.
A ST |
10.11.2016 - 19:23
ttragelaf: .... symboly nesmrtelnosti, robotické operce, paraleny ibalginy od bolesti, hygienicky čisté ruce, spánková a zážitková studia, star dance, krémy s lipozooomy, plastiky a statistiky dožití, návody jak se množiti a souložiti........... dena dene deni denno denně celé v l n o b i t í
|
10.11.2016 - 18:12
Květka Š.: ***ST***
|
10.11.2016 - 17:04
Guanti Rosi: Já počítám kapky. :O) ST
|
10.11.2016 - 16:57
krizekkk: Dílko dobré. Citát pravdivý. ST
|
10.11.2016 - 15:04
libour: asi tak.....ST
|
10.11.2016 - 11:07
matousekKkrejca: Tohle mám naštěstí mě minulo a ten citát si zapíšu ST
|
10.11.2016 - 10:32
divoženka1: ST citát znám a je pravdivý:-)
|
10.11.2016 - 07:49
Kajuta: ST
|
09.11.2016 - 23:50
Tara: Moc trefné...i s citátem...ST:-)
|
09.11.2016 - 22:52
|
09.11.2016 - 22:41
Ringo: Ale máš trochu páry (nebo alespoň párečky) o veršování. :-)
|
09.11.2016 - 20:53
vavaoko: Do jiného příběhu.. Souhlas.
ST |
07.11.2016 - 23:19
Špáďa: ”Vzal si lano a šel se zastřelit do rybníka.“ To byla hláška mýho mládí.
|
07.11.2016 - 18:59
Lilith: Tady prostě ST dát musím :-)
|


