zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.11.2016 - 11:04
Dota Slunská: Mám ho ráda už asi od 9 let. Díky za připomínku.
|
17.11.2016 - 09:15
krizekkk: Vzpomínám. ST
|
17.11.2016 - 08:43
krizekkk: Jasně. ST ;-)
|
17.11.2016 - 06:42
ttragelaf: ...dovol, milý kolego, abych předal slovo tomu, který se o něj přihlásil....
NYNÍ PROMLUVÍ KAREL GOTT (Anticharta - 1977) |
17.11.2016 - 03:20
jitka.svobodova: ST***
|
17.11.2016 - 03:09
|
17.11.2016 - 03:01
|
17.11.2016 - 02:58
|
17.11.2016 - 02:51
Kapka: Malý velký muž
ST |
16.11.2016 - 23:49
|
16.11.2016 - 23:28
Tara: Měla jsem jej v oblibě:-)))ST
Ten plamínek nikdy nezhasne... |
16.11.2016 - 21:59
zenge: Díky Všem
jste můj šém! |
16.11.2016 - 18:28
Psavec: ST.
|
16.11.2016 - 16:38
Lota: .
Milý *zenge*, jsi génius skladby slov s dokonalým významem !!! |
16.11.2016 - 16:31
Květka Š.: ST
|
15.11.2016 - 23:06
Špáďa: Máš dar vin i nevin, a hlavně — nadhled.
|
15.11.2016 - 22:57
Špáďa: Zdar tvé luno(TV)orbě. Baví zjevně nejen mě.
|
15.11.2016 - 22:46
Špáďa: Dobré zboží se prodá samo, bez obalu.
|
15.11.2016 - 21:52
Tara: Pozor na té římse...pokud nejsi Hopkirk:-) ST
|
15.11.2016 - 14:22
René Vulkán: chytrá
|


