zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.11.2016 - 17:30
Dota Slunská: Skvělá dávka!
|
13.11.2016 - 16:38
vavaoko: Krásně jsi se rozjel.
Mám jen ST |
13.11.2016 - 11:26
zenge: Tara, donne: děkuji uctivě;-)
|
13.11.2016 - 10:54
Tara: Ty jsi fakt asi génius...hned ta první mne složila, pak farma:-), volba a taky essesáček u Vítězného oblouku...ST! a hezkou neděli
|
13.11.2016 - 10:05
jitka.svobodova: ST:-)))
|
13.11.2016 - 09:54
pa100r: Balíček parádních miniatur... tohle je asi nejkvalitnější skupinka, kterou jsem četl (já čtu málo, nemám doST očí)...
|
13.11.2016 - 08:09
matousekKkrejca: A já si to založím ST a Z
|
13.11.2016 - 00:43
libour: :-)
|
13.11.2016 - 00:14
Ringo: Ježiš, myslím, že tohle je jedno z tvých nejlepších dílek! (sorry, že ti tykám) Nečetl jsem ho rozezlen, naopak jedním dechem. Je bez kravin, tohle nenapsal žádný trouba... ;-)
|
13.11.2016 - 00:13
ttragelaf: STrýček Charlie ( .. to se málo ví) - má na vás dort !!
|
12.11.2016 - 22:39
Tara: Nejvíc také Darwin, ale i Ježíš...ST
|
12.11.2016 - 21:53
vavaoko: STejně fajnové jako vždy. Moc fajn.
|
12.11.2016 - 20:31
Adramelech: Jo, tak tohle se ti fakt povedlo. ST
|
12.11.2016 - 20:27
Dota Slunská: kravin...Darwin! neuvěřitelnej rým :D
|
12.11.2016 - 19:31
pa100r: i o vážných věcech jde psát hravě
a v tomto případě jeST to právě... |
12.11.2016 - 18:43
Dota Slunská: Viz Zasr. romantik
|
12.11.2016 - 16:08
zenge: vavaoko,ttragelaf,Tara,Zasr. romantik, sailorr, matousekKrejca, Kajuta, Květka Š, Kapka:
DÍKY za odvahu se pod to podepsat ;-) |
12.11.2016 - 15:34
Kapka: ST
|
12.11.2016 - 12:29
Květka Š.: ST...
|
12.11.2016 - 11:53
Kajuta: rozhopsané ST
|


