zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.11.2016 - 14:23
zenge: Děkuji, předem za tipy, komentáře a přízeň,
kterou já lump moc neo5uji, neb čas je vůl, kterého nezpozdíš, ale slibuji, až mne sklátí chřipka zimní, dočtu a doženu !! ..čestně;-) Jste můj šém! zenge |
26.11.2016 - 01:24
René Vulkán: co mám furt psát???
|
25.11.2016 - 22:35
Psavec: ST.
|
24.11.2016 - 19:04
Květka Š.: ST))
|
24.11.2016 - 16:02
René Vulkán: hřejivé kusy
|
24.11.2016 - 15:03
jitka.svobodova: Mé vlasy, klasy lánů.....ST:-))))
|
24.11.2016 - 12:34
matousekKkrejca: moc se mi to líbí - jako každá tvá ST
|
24.11.2016 - 12:11
Tara: Krása vesmírná, ST
|
23.11.2016 - 22:40
ttragelaf: dobrý den a děkuji
svoboda je Liberté svoboda je Luis no - a teď si vyberte eS Téééééééééééé |
23.11.2016 - 19:32
Ringo: Já jsem přečtení tvého dílka určitě přežil. ;-)
|
23.11.2016 - 15:55
Květka Š.: :)...ST...
|
22.11.2016 - 22:06
Špáďa: Já spal si na dnešek tuze dobře. Možná i díky takovejm, jako byl Karel.
|
22.11.2016 - 22:03
Špáďa: Kosa metu po sametu,
pořád zpívá, má se k světu. Jenom my jsme ohlí, nu... už abych šel pod hlínu. |
22.11.2016 - 14:39
Guanti Rosi: A co když se červená i voda, jenom jsme barvoslepí. :O) ST
|
22.11.2016 - 00:53
Ringo: Mbonita mi vzala laskominy z huby... :-)
|
22.11.2016 - 00:29
Tara: Máš cituplné verše:-) ST
|
21.11.2016 - 23:59
ttragelaf: :-)..st..voda ve sprše červená se ( na rozdíl od Hitchcocka) dyž je rezavé potrubí
|
21.11.2016 - 22:41
|
21.11.2016 - 21:27
matousekKkrejca: ST :-)
|
21.11.2016 - 20:21
Mbonita: Tvé laskoviny jsou laskominy
|


