zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
01.12.2016 - 01:42
Kapka: Nádhera! ST*
Též volám jémine,
pro sníh i báseň
dík můj tě nemine
četla se krásně
kočárek, drnčení
vánoční sněžení
to je potěšení!
01.12.2016 - 00:22
Tara: Máš pravdu ty i dalajlík:-) ST
30.11.2016 - 21:17
Ringo: Dnes večer tě za tohle dílko nechci napadat... ;-)
30.11.2016 - 21:15
pa100r: někdy se tvým STylem doslova prokousávám
29.11.2016 - 20:58
Květka Š.: :)**ST**
29.11.2016 - 18:22
krizekkk: Tečka. ST
29.11.2016 - 02:35
Kapka: Dojdu si ráda na kávu
k radoSTi řádky hravé
pěkně je sypeš z rukávu
jsou k vydání to pravé...
29.11.2016 - 00:28
Tara: Kavárny miluji...padnuls mi do noty:-)
ST
29.11.2016 - 00:12
Ringo: Až jednou vydají těch tvých děl haldy,
v hrobě se zavrtí kostřička Šaldy,
jinde zas ozve se tlumené „jejda!“
po dechu zalapá Nejedlý Zdenda. ;-)
28.11.2016 - 20:15
libour: ST
28.11.2016 - 19:45
Dota Slunská: Jsem tuze ráda, že mi tvý čerstvý básně křižujou čtenářský cesty.
28.11.2016 - 19:16
28.11.2016 - 19:11
Kajuta: ST .)
28.11.2016 - 18:19
ttragelaf: báseň žije dnem, kdy byla vyřčena - sbírka je její hřbitov
ST
28.11.2016 - 17:14
krizekkk: Smek. ST
28.11.2016 - 17:02
krizekkk: Hodně zdraví.
ST jako Brno.
28.11.2016 - 11:18
sailorr: Maxim Kravčuk byl ryzí filozof kantovského typu. Ale občas, když si nevěděl rady, položil si otázku - co by na to řekl Ježíš?...
Já si někdy říkám - co by na to řekl Zenge, ten mnohoslovný glosátor nitra ?...

ST k Vltavě
27.11.2016 - 22:54
Guanti Rosi: Krásně to tu zavonělo. :o) ST
27.11.2016 - 21:14
vavaoko: Moc fajn.ST
27.11.2016 - 21:04
vavaoko: Takto by i ty Vánoce mohly býti snesitelné.
ST
1 ... 267|268|269|270|271|272|273|274|275 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku