zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.12.2016 - 01:42
Kapka: Nádhera! ST*
Též volám jémine, pro sníh i báseň dík můj tě nemine četla se krásně kočárek, drnčení vánoční sněžení to je potěšení! |
01.12.2016 - 00:22
Tara: Máš pravdu ty i dalajlík:-) ST
|
30.11.2016 - 21:17
Ringo: Dnes večer tě za tohle dílko nechci napadat... ;-)
|
30.11.2016 - 21:15
pa100r: někdy se tvým STylem doslova prokousávám
|
29.11.2016 - 20:58
Květka Š.: :)**ST**
|
29.11.2016 - 18:22
krizekkk: Tečka. ST
|
29.11.2016 - 02:35
Kapka: Dojdu si ráda na kávu
k radoSTi řádky hravé pěkně je sypeš z rukávu jsou k vydání to pravé... |
29.11.2016 - 00:28
Tara: Kavárny miluji...padnuls mi do noty:-)
ST |
29.11.2016 - 00:12
Ringo: Až jednou vydají těch tvých děl haldy,
v hrobě se zavrtí kostřička Šaldy, jinde zas ozve se tlumené „jejda!“ po dechu zalapá Nejedlý Zdenda. ;-) |
28.11.2016 - 20:15
libour: ST
|
28.11.2016 - 19:45
Dota Slunská: Jsem tuze ráda, že mi tvý čerstvý básně křižujou čtenářský cesty.
|
28.11.2016 - 19:16
vavaoko: ST
|
28.11.2016 - 19:11
Kajuta: ST .)
|
28.11.2016 - 18:19
ttragelaf: báseň žije dnem, kdy byla vyřčena - sbírka je její hřbitov
ST |
28.11.2016 - 17:14
krizekkk: Smek. ST
|
28.11.2016 - 17:02
krizekkk: Hodně zdraví.
ST jako Brno. |
28.11.2016 - 11:18
sailorr: Maxim Kravčuk byl ryzí filozof kantovského typu. Ale občas, když si nevěděl rady, položil si otázku - co by na to řekl Ježíš?...
Já si někdy říkám - co by na to řekl Zenge, ten mnohoslovný glosátor nitra ?... ST k Vltavě |
27.11.2016 - 22:54
Guanti Rosi: Krásně to tu zavonělo. :o) ST
|
27.11.2016 - 21:14
vavaoko: Moc fajn.ST
|
27.11.2016 - 21:04
vavaoko: Takto by i ty Vánoce mohly býti snesitelné.
ST |


