zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
02.12.2016 - 12:41
vavaoko: Moc fajn. Mám jen ST
02.12.2016 - 11:52
Kapka: :-) ST
02.12.2016 - 07:40
jitka.svobodova: líbí se mi kapři, bratři.....ST
02.12.2016 - 01:25
Špáďa: Čet' jsem ”zmizím v pitvě” a trochu se lek' ;-)
02.12.2016 - 01:19
Špáďa: Já napadám po včerejším fotbálku na jednu nohu a občas na ústa. Přes kokossttky nemůžu, to bych tutti neustál.
Tvé první vánoční má mé všechny 4 palce nahoru.
02.12.2016 - 01:19
Špáďa: Já napadám po včerejším fotbálku na jednu nohu a občas na ústa. Přes kokossttky nemůžu, to bych tutti neustál.
02.12.2016 - 00:42
Špáďa: Na víně, jo, povaleče čela, v opojení van.
02.12.2016 - 00:31
Špáďa: …víno je povaleče lahoda
01.12.2016 - 23:37
Ringo: To budou mít játýrka zase nadílku... :-)
01.12.2016 - 22:48
Tara: Já bych nejradši na Štědrej den taky někam zmizla:-
ST
01.12.2016 - 21:57
01.12.2016 - 21:51
jitka.svobodova: Za jedním stolem, to i já vyznávám.....ST
01.12.2016 - 17:41
libour: skvělé......ST***
01.12.2016 - 16:19
Dota Slunská: naprostá paráda, pane!
01.12.2016 - 14:58
ttragelaf: ,,,ano, ano, ba co víc - nejlépe je
nedostat nic,,,
st+++++
01.12.2016 - 13:43
enigman: doufám že s doutníkama se nezmění nic a holky kubánský dál budou válet na stehnu listy tabákový...
01.12.2016 - 13:40
enigman: sakra já si říkal že bych měl pořídit šuplík...
01.12.2016 - 13:38
enigman: kéž by tak nasněžilo párkrát i během roku...
01.12.2016 - 12:39
vavaoko: Jsem tím, kddo se neraduje. Ale jen nad sněhem.
Nad tvým psaním jásám.
ST
01.12.2016 - 09:21
René Vulkán: až předvánoční nálada na mě vyskočila
1 ... 266|267|268|269|270|271|272|273|274 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku