zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.12.2016 - 14:00
zenge: jitka.svobodová: Dˇ ti;-)
|
10.12.2016 - 13:39
jitka.svobodova: ST***za holky ze spacáku
|
09.12.2016 - 23:13
Psavec: ST.
|
09.12.2016 - 16:40
libour: ST.................
|
09.12.2016 - 14:39
Psavec: Líbí, ST.
|
09.12.2016 - 07:43
Milena: ST
|
09.12.2016 - 02:23
Zasr. romantik: Na rzi života používám jako základovku fernet - lak na rakve. Jako vrchní barvu dávám rum, ten, když pije se s rozumem, chrání doST*!
Pozn.: Dlouho však nevydrží! ;-) |
08.12.2016 - 13:29
Květka Š.: :-)) ST ...
|
08.12.2016 - 00:08
Tara: Pánové, to jsou tedy zatrachtilý komenty...zenge, jsem optimiSTka:_)
|
07.12.2016 - 19:02
|
07.12.2016 - 18:33
Kajuta: ST ;-)
|
07.12.2016 - 18:31
|
07.12.2016 - 18:28
zenge: vavaoko: slovo hodní bych vyměnil za blbý;-)Ď
|
07.12.2016 - 18:26
vavaoko: Byli jsme moc hodní.
Tobě ST |
07.12.2016 - 18:25
zenge: Ringo: podobojí;-)
|
07.12.2016 - 18:24
Ringo: A tuhý vzadu nebo vpředu? ;-)
|
06.12.2016 - 12:01
Ringo: Zenge, majitel zobana,
predcí i Hálka a Tomana. ;-) |
06.12.2016 - 11:55
ttragelaf: :-).. milé jako vždycinky...moudré jako vždycyky..pořád hezké
|
06.12.2016 - 08:32
vavaoko: Mám jen ST
|
06.12.2016 - 06:02
|


