zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
13.12.2016 - 18:50
ttragelaf: .. a já se picnu
13.12.2016 - 11:36
vavaoko: Jsem rád, že je to za mnou (a škola). U tebe čtu rád.
ST
13.12.2016 - 00:29
Tara: STím školníkem je to fakt bomba:-) jsi skvělý:-))))
12.12.2016 - 19:47
Ringo: Co ti to budu chválit, škoda vět.. ;-)

Tenhle školník kolící
přeťapává míru,
mívá často opici
a v paměti díru.
12.12.2016 - 19:32
libour: :-) ST
12.12.2016 - 17:58
Kajuta: Ju, to byly časy. :)

ST
12.12.2016 - 13:59
Květka Š.: ***ST***
11.12.2016 - 18:58
Kajuta: ST
11.12.2016 - 14:41
zenge: vavaoko, Zasr. romantik,libour: Díky pánové ;-)
11.12.2016 - 13:40
libour: narazit soudek to je herdek relax.....ST :-)
11.12.2016 - 12:49
Zasr. romantik: a v tuhle dobu roční
tu u nás bouchaj sklady. :)

ST tady

Takhle nějak jsem to chtěl napsat, ale kajuta si s tím poradil líp! Příspěvek tedy povyšuji na druhou! ;-)
11.12.2016 - 12:45
Zasr. romantik: To je skvělý! Blbý je, že jsme opravdu byli blbí!
10.12.2016 - 17:01
vavaoko: Lepčí šestiletka, než pětiletka. Přežili jsme a ještě tu strašíme.
Moc fajn. ST
10.12.2016 - 16:52
zenge: Ringo, Kajuta: Kucí dík!!
10.12.2016 - 16:36
Kajuta: a v tuhle dobu roční
tu u nás bouchaj sklady. :)

ST tady
10.12.2016 - 16:26
Ringo: To u mne je to nalevačku,
žádné dívky v spacím sáčku... :-(
10.12.2016 - 15:45
zenge: ttragelaf: Ď - uhodls;-)
10.12.2016 - 15:44
zenge: Kapka: díky za syčení;-)
10.12.2016 - 15:10
ttragelaf: ..tady je, přátelé, vidět, hned na první pohled, kdo má a kdo nemá hypotéku, že si může dovolit takhle psát. .. to se to pak píše, že? ..ST jako hrom+++××××+++ ableSky
10.12.2016 - 14:16
Kapka: Syknu ST
1 ... 263|264|265|266|267|268|269|270|271 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku