zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.12.2016 - 18:50
ttragelaf: .. a já se picnu
|
13.12.2016 - 11:36
vavaoko: Jsem rád, že je to za mnou (a škola). U tebe čtu rád.
ST |
13.12.2016 - 00:29
Tara: STím školníkem je to fakt bomba:-) jsi skvělý:-))))
|
12.12.2016 - 19:47
Ringo: Co ti to budu chválit, škoda vět.. ;-)
Tenhle školník kolící přeťapává míru, mívá často opici a v paměti díru. |
12.12.2016 - 19:32
libour: :-) ST
|
12.12.2016 - 17:58
|
12.12.2016 - 13:59
Květka Š.: ***ST***
|
11.12.2016 - 18:58
Kajuta: ST
|
11.12.2016 - 14:41
zenge: vavaoko, Zasr. romantik,libour: Díky pánové ;-)
|
11.12.2016 - 13:40
libour: narazit soudek to je herdek relax.....ST :-)
|
11.12.2016 - 12:49
Zasr. romantik: a v tuhle dobu roční
tu u nás bouchaj sklady. :) ST tady Takhle nějak jsem to chtěl napsat, ale kajuta si s tím poradil líp! Příspěvek tedy povyšuji na druhou! ;-) |
11.12.2016 - 12:45
Zasr. romantik: To je skvělý! Blbý je, že jsme opravdu byli blbí!
|
10.12.2016 - 17:01
vavaoko: Lepčí šestiletka, než pětiletka. Přežili jsme a ještě tu strašíme.
Moc fajn. ST |
10.12.2016 - 16:52
zenge: Ringo, Kajuta: Kucí dík!!
|
10.12.2016 - 16:36
|
10.12.2016 - 16:26
Ringo: To u mne je to nalevačku,
žádné dívky v spacím sáčku... :-( |
10.12.2016 - 15:45
zenge: ttragelaf: Ď - uhodls;-)
|
10.12.2016 - 15:44
zenge: Kapka: díky za syčení;-)
|
10.12.2016 - 15:10
ttragelaf: ..tady je, přátelé, vidět, hned na první pohled, kdo má a kdo nemá hypotéku, že si může dovolit takhle psát. .. to se to pak píše, že? ..ST jako hrom+++××××+++ ableSky
|
10.12.2016 - 14:16
Kapka: Syknu ST
|


