zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
18.12.2016 - 11:51
zenge: Tara : ď TI;-)
18.12.2016 - 11:50
zenge: Ardamelech: Brünn, Bruna, Brno
ď
18.12.2016 - 09:28
Kapka: To je počteníčko, ST***
18.12.2016 - 09:25
Kapka: PěknoST
17.12.2016 - 22:48
Kajuta: ST ;-)
17.12.2016 - 22:00
René Vulkán: jo, má to atmošku,

akorát jako Brńák negómu, kde je v našem štatlu Františkov?

jo a néšpicovější só ty falešný voči závěrem
17.12.2016 - 21:32
Adramelech: Co znamená "bruna"? Já znám pouze slovo "brůna" ve významu "bělouš" (bílý kůň), ale ani tak se nechytám.
17.12.2016 - 19:42
Tara: Paráda:-)))ST
17.12.2016 - 19:18
zenge: vavaoko: Alekdežtojevodfandykocórka;-)
ď ti
17.12.2016 - 19:08
vavaoko: Augle a šmé? Falešné oči? Jejda, ty znáš věci.
ST
17.12.2016 - 18:41
zenge: jitka.svobodova: Ď ti Jituš velice ;-)
17.12.2016 - 18:39
jitka.svobodova: Velice hezké.....ST
17.12.2016 - 18:27
zenge: Ringo,libour,jitka.svobodova,Tara,ttragelaf,vavaoko-
Díky za počtení;-)
17.12.2016 - 10:12
vavaoko: Bylo to naše. Nepřítel, Plastici, gumoléčba. Pohaniční práskači a domovní důvěrníci. Bony, džíny a hára. Čundr, čaje a holky. Kurva! A člověk byl tak mladej!!!
Mám pouhé ST
17.12.2016 - 04:08
ttragelaf: íííííííí
de
ááááááááááááááááááá

je to prázdné, ale dělá to hezkou ozvěnu
17.12.2016 - 00:42
Tara: S plaSTikou jsi mne rozseknul vejpůl:-)), celé nápadité..
16.12.2016 - 23:25
16.12.2016 - 22:13
libour: ST...
16.12.2016 - 20:38
Ringo: Číst tohle Obama v svým kanclu oválným,
jistě by neváhal s komentem pochvalným. ;-)
14.12.2016 - 18:39
Květka Š.: jo...-ST...
1 ... 262|263|264|265|266|267|268|269|270 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku