zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.12.2016 - 11:51
zenge: Tara : ď TI;-)
|
18.12.2016 - 11:50
zenge: Ardamelech: Brünn, Bruna, Brno
ď |
18.12.2016 - 09:28
Kapka: To je počteníčko, ST***
|
18.12.2016 - 09:25
Kapka: PěknoST
|
17.12.2016 - 22:48
Kajuta: ST ;-)
|
17.12.2016 - 22:00
René Vulkán: jo, má to atmošku,
akorát jako Brńák negómu, kde je v našem štatlu Františkov? jo a néšpicovější só ty falešný voči závěrem |
17.12.2016 - 21:32
Adramelech: Co znamená "bruna"? Já znám pouze slovo "brůna" ve významu "bělouš" (bílý kůň), ale ani tak se nechytám.
|
17.12.2016 - 19:42
Tara: Paráda:-)))ST
|
17.12.2016 - 19:18
zenge: vavaoko: Alekdežtojevodfandykocórka;-)
ď ti |
17.12.2016 - 19:08
vavaoko: Augle a šmé? Falešné oči? Jejda, ty znáš věci.
ST |
17.12.2016 - 18:41
zenge: jitka.svobodova: Ď ti Jituš velice ;-)
|
17.12.2016 - 18:39
jitka.svobodova: Velice hezké.....ST
|
17.12.2016 - 18:27
zenge: Ringo,libour,jitka.svobodova,Tara,ttragelaf,vavaoko-
Díky za počtení;-) |
17.12.2016 - 10:12
vavaoko: Bylo to naše. Nepřítel, Plastici, gumoléčba. Pohaniční práskači a domovní důvěrníci. Bony, džíny a hára. Čundr, čaje a holky. Kurva! A člověk byl tak mladej!!!
Mám pouhé ST |
17.12.2016 - 04:08
|
17.12.2016 - 00:42
Tara: S plaSTikou jsi mne rozseknul vejpůl:-)), celé nápadité..
|
16.12.2016 - 23:25
jitka.svobodova: ST***
|
16.12.2016 - 22:13
libour: ST...
|
16.12.2016 - 20:38
Ringo: Číst tohle Obama v svým kanclu oválným,
jistě by neváhal s komentem pochvalným. ;-) |
14.12.2016 - 18:39
Květka Š.: jo...-ST...
|


